1.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. B, 2017-2018

Okříšky B výhrou uhájily druhou příčku

0

Souboj rezervních týmů s Okříšek a Koutů skončil výhrou domácího týmu 3:1

Oba týmy vstřelily po jedné brance

Druhý tým tabulky s Okříšek B přivítal další rezervní tým s Koutů, který uzavírá první polovinu tabulky. Zápas v Okříškách začali lépe hosté s Koutů B , které poslal do vedení Jaromír Růžička -0:1. Domácí však našli rychlou odpověď a Jaroslav Jůza vyrovnal na 1:1. Potom již střelci do konce první půle mlčeli, a tak byl vývoj zápasu zcela otevřený.

Domácí nakonec urvali všechny body

Ve druhém poločase čakání na další gól utnul v 67. minutě kanonýr Ondřej Dufek, který svojí osmnáctou brankou poslal domácí tým poprvé v zápase do vedení -2:1. Do konce zápasu se ale muselo hrát naplno a nakonec padla ještě jedna branka, když v 90. minutě potvrdil domácím tři body střídající Petr Lorenc -3:1.

SK Huhtamaki Okříšky B
M. Hvězda [-] - K. Vostal [-] , R. Salát [-] (72. J. Hroch [-] ) , F. Rampír [-] (46. P. Lorenc [-] ) , P. Molák [-] , Š. Novotný [-] , O. Dufek [-] , M. Večeřa [-] , M. Kšír [-] , R. Dokulil [-] , J. Jůza [-] (77. L. Láník [-] )

SK Kouty B
S. Kratochvíl [-] - L. Neuwirth [-] , J. Nováček [-] (71. M. Smejkal [-] ) , L. Paiskr [-] , A. Dočekal [-] , T. Štveráček [-] , M. Myška [-] , J. Růžička [-] , Z. Doležal [-] , R. Veselý [-] , S. Čech [-]

ŽK: 33. M. Večeřa - 56. M. Myška , 85. Z. Doležal .
Hráči zápasu: M. Hvězda - J. Růžička .
Počet diváků: 70. Rozhodčí: OŠMERA František - ŠAROUN Ladislav (N), KOUKAL František (N).