9.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2017-2018

--

Výčapy zaznamenaly šestou remízu

33. L. Jeleček (p.) - 39. P. Ciprys (p.)
0

Fotbalisté Výčapů proti Vladislavi vybojovali další remízu, a to již šestou v probíhající sezóně

Oba týmy vstřelily po jedné brance

Výčapy i Vladislav slavily v minulém kole výhry. Byl to tedy souboj dvou týmů horní poloviny tabulky. Výčapy by se v případě výhry dokonce dostaly před svého protivníka. Až po půlhodince hry začaly ve Výčapech padat branky. Nejprve dostal domácí do vedení ve 33. minutě z pokutového kopu Lukáš Jeleček -1:0. Hosté však tento stav dlouho neponechali a již ve 39. minutě bylo srovnáno zásluhou Petra Cipryse -1:1.

Ve druhé půli branka nepadla

Druhý poločas byl pouze čekáním na gúol, který by rozhodnul o výhře jednoho z týmů. Ale ani velké popoločasové změny v domácím týmu k další brance nevedly, a tak Výčapy zaznamenaly již svoji šestou remízu a po čtvrté s výsledkem 1:1.

Sokol Výčapy
L. Krátký [-] - L. Kašpárek [-] (46. M. Semerád [-] ) , O. Pánek [-] , D. Matoušek [-] (72. L. Loucký [-] ) , T. Matoušek [-] (46. R. Kafka [-] ) , M. Semerád [-] , T. Pecka [-] , J. Jeleček [-] , R. Macek [-] (46. T. Kuchera [-] ) , L. Jeleček [-] , V. Nikrmajer [-]

TJ Vladislav
J. Nejerál [-] - M. Kašpar [-] , M. Nováček [-] , P. Otruba [-] - J. Hrůza [-] , P. Ciprys [-] (70. F. Nováček [-] ) , D. Veleba [-] , M. Hort [-] (89. R. Veškrna [-] ) , P. Vyletěl [-] - J. Slabý [-] (86. P. Matoušek [-] ) - J. Orálek [-]

ŽK: 80. T. Kuchera - 65. M. Kašpar .
Hráči zápasu: O. Pánek - P. Otruba .
Počet diváků: 80. Rozhodčí: FŇUKAL Lubomír - OŠMERA František, MARTÉNEK Aleš (N).