--

--

Nové Sady potopily Šternberk do bahna sestupových vod

12

Šternberk se sice ujal brzy vedení, ale Šuba hattrickem zápas otočil ve prospěch Nových Sadů.

Hráči Šternberku přitom v Olomouci začali výborně, když je hned ve 4. minutě poslal do vedení Vytřísal - 0:1. O brzké vedení však záhy přišli, když vyrovnal hrdina dne Šuba, po chybě hostující defenzivy - 1:1. Skóre na stranu Nových Sadů otočil už v 10. minutě Jan Šuba - 2:1. Fotbalisté domácího týmu ve druhém poločase přežili pár šancí soupeře a odměnou jim byly důležité body, které v samém závěru pečetil Šuba, který tak zkompletoval hattrick - 3:1.  Šternberk protáhl sérii porážek už na sedm zápasů. Na fotbalistech hostujícího celku už byla v závěru zápasu patrná velká frustrace. Zatímco Šternberk se potácí na dně, Nové Sady figurují přesně uprostřed tabulky divize E. Hosty o víkendu čeká utkání v Hranicích, které už bezpodmínečně musejí zvládnout.