14.kolo, Liberecký | Jablonec nad Nisou | Okresní přebor , 2014-2015

--

--

Albrechtice překvapivě podlehly Tanvaldu

0

Albrechtice si nedokázaly poradit s Tanvaldem, který dobře bránil a proměnil své protiútoky. Překvapivý výsledek zní 1:2.

Vyrovnaná první půle

Albrechtice museli odehrát svůj první jarní zápas v Desné kvůli špatnému terénu. V prvním poločase se hrál vyrovaný zápas. Oba týmy nechtěly udělat chybu a zápas nebyl příliš záživný. Domácím se hlavně nedařilo srovnat vlastní oobranou řadu a toho hosté využívali přihrávkami za obranu. Jednu znich využil v 30. minutě Tolvaj a hosté tak vyhráli první poločas.

Smrtelné protiútoky hostů vedly k další brance a zrození překvapení

Druhý poločas se odehrával ve stejné režii jako ten první. Domací však často zbytečně kazily přihrávky a dovolovali tak hostům časté protiútoky. Na 2:0 zvýšil Horváth a situace začala být pro domácí vážná. V 79. minutě se pak kopala po faulu na Sedláka penalta a jmenovaný si míč následně postavil na puntík a proměnil. Ke konci plálo mnoho emocí a byl vyloučen domací hráč Koldovský. Skóre se však již nezměnilo.

TJ Albrechtice v Jiz.horách/Jiřetín
Jiří Krumbholz: "Naši hráči si mysleli, že to bude jasné utkání. Byla to však chyba lávky a utkání nezvládli. Můžeme poděkovat našemu brankáři, že jsme obdrželi pouze 2 branky."

R. Bártl [-] - -. Lipský [-] (62. J. Prokop [-] ) , J. Pecháček [-] , M. Vaněček [-] , L. Koldovský [-] - J. Sedlák [-] , J. Hradecký [-] , -. Svoboda [-] , J. Pipek [-] , -. Zelinka [-] - -. Bělohlávek [-]

ŽK: J. Sedlák . ČK: L. Koldovský .
Hráči zápasu: R. Bártl , M. Vaněček , J. Sedlák .