9.kolo, Jihočeský | Tábor | III. třída , 2017-2018

Rezerva Dražic ve druhé půli odolala béčko Ratibořských Hor

50. O. Adam , 88. J. Šedivý (p.)
0

SK Ratibořské Hory B
Stanislav Buřič (trenér): Na toto utkání jsme se nesešli v úplně optimální sestavě. Domácí nás od začátku utkání přehrávali a během prvního poločasu kopali nespočet rohových kopů, gól nám ale naštěstí nevsítili. Druhý poločas pro nás začal nešťastně a v 50. minutě jsme inkasovali smolný gól přízemní střelou zpoza vápna. Poté jsme zvýšili aktivitu a hra se vyrovnala, soupeřovu branku jsme ale vážněji ohrozit nedokázali. V 88. minutě byla proti nám nařízena penalta kterou domácí proměnili a uzavřeli tak skóre utkání na 2:0. V tomto utkání nebudu chválit jednotlivce, za předvedený výkon ale děkuji celému mužstvu. V našem dalším utkání nastoupím v sobotu 28.10. od 14.30 proti mužstvu Sokol Vlkov. Zvu tímto naše fanoušky a věřím, že nás v posledním domácím utkání podzimu podpoří.

TJ Dražice B
J. Žák [-] - O. Páša [-] , M. Kubů [-] , M. Páša [-] (66. J. Šedivý [-] ) , M. Veřtát [-] (77. M. Pavlík [-] ) , M. Kolář [-] , M. Dvořák [-] , V. Tesař [-] , R. Vačlena [-] (83. J. Adam [-] ) , O. Adam [-] , Z. Dvořák [-]

T. Hoffmann [-] - T. Pechánek [-] , T. Strada [-] , A. Fišer [-] , F. Růžička [-] , L. Balík [-] (61. L. Jelínek [-] ) , R. Moravec [-] (46. M. Průcha [-] ) , S. Katolický [-] , J. Vaněk [-] , V. Krch [-] , M. Blovský [-]

ŽK: 75. Z. Dvořák - 8. V. Krch , 70. M. Průcha , 81. T. Strada .
Počet diváků: 48. Rozhodčí: BARTŮNĚK Josef - VOLEK René (N), KINDEL Miroslav (N).