24.kolo, Liberecký | Krajský přebor , 2014-2015

--

--

Hrádek se řítí o soutěž níž

0

Zřejmě je rozhodnuto na obou pólech tabulky. Poslední Hrádek prohrál ve Skalici, která se mu vzdálila na šest bodů a druhá Chrastava padla v České Lípě. Vedoucí Semily si zřejmě prvenství ohlídají a Hrádku na konci pomůže jen živá voda. A ta je jen v pohádkách.

První poločas nenabídl žádné podívání a také žádnou akci

Poločas se na hřišti nic moc nedělo, hra byla prakticky bez šancí a jen po vápna. Hrádek brankáře domácích neohrozil, na druhé straně Michal Rob vytáhl nebezpečnou hlavičku Skalice.

Kopala se penalta

Po přestávce začali lépe domácí a ve 49. Hrádek zachránila tyč, minutu na to M. Rob zlikvidoval nebezpečnou střelu. V 52. přišla ze skrumáže před hostující bránou střela Hlavinky a domácí vedli. Za dalších několik minut bylo 2:0, když hrádecký gólman špatně vykopl a domácí po dvou dotycích skórovali. Až pak měl Hrádek šanci Haunoldem, který však z pěti metrů netrefil hlavou přesně. Pak přišel faul hostů ve vápně a nařízenou penaltu Martínek využil na 3:0. Hosté se dočkali čestného úspěchu v 75., kdy převzal po autu míč Skrbek a ranou zpoza vápna trefil šibenici. Hosté pak měli dvě nadějné akce, ale opět bez koncovky.