24.kolo, Liberecký | Krajský přebor , 2014-2015

--

--

Semily vydřely vítězství v Hamrech a zvýšily náskok na čele přeboru

0

Vedoucí Semily uhájily v závěru těsné vítězství ve Velkých Hamrech, a díky prohře Chrastavy v České Lípě mají náskok na čele tabulky krajského přeboru čtyři kola před koncem už sedm bodů.

Hosté přijeli značně oslabeni

Hostům ke čtyřem zraněným ve čtvrtek na tréninku přibyl i gólman Koudelka, takže do branky musel nastoupit nečekaně Vrána. Přesto byli hosté od začátku utkání mírně lepší a vytvářeli si víc šancí. Už v 5. minutě po standardce zahrávané Hurtem trefil balon na přední tyči Havlín - 0:1. Domácí dokázali vyrovnat v 15. minutě také po standardní situaci zužitkované Průchou. Po pěti minutách už ale znovu vedli hosté, když se trefil Kočí po centru Ježka. Poločasové skóre pak uzavřel ve 41. minutě Ježek po individuální akci - 1:3.

Proměněná penalta

Vstup do druhé půle měli domácí lepší a gólem Mička snížili na 2:3. Pak se dlouho žádná z šancí neujala, až v 82. minutě proměnil Ježek pokutový kop nařízený za faul na Hurta. Poté domácí ještě snížili Průchou na 3:4, ale Semilští už těsnou výhru v závěru ubránili.

SK Semily
Miroslav Procházka (trenér Semil): Chybějí nám čtyři hráči základní sestavy, teď nově navíc Koudelka. Přesto jsme byli v prvním poločase lepší a hra byla solidní. Závěr byl zbytečně vyhrocený a vyhráli jsme nakonec s odřenýma ušima.