24.kolo, Liberecký | Krajský přebor , 2014-2015

--

Košťálov vítězný

52. J. Vacek - 25. L. Jisl , 27. L. Jisl , 76. L. Jisl
0

V sobotních utkáních krajského přeboru získali cenná vítězství hráči Košťálova kde zvítězili nad Doksy venku.Košťálov dokázal v Doksech využívat brejky a vyhrál v poměru 3:1. Hlavními strůjci byli brankář Průcha a střelec tří branek Jisl.

Krásný gól Jisla

Domácí začali aktivně a v 8. minutě dobrý Věchetův centr jen těsně jeden z dokských hráčů minul. Ve 25. minutě Jisl při samostatné akci naběhl s míčem na střed a krásnou ranou do šibenice otevřel skóre pro hosty. O dvě minuty později se od Havla dostal míč k Sádkovi a na jeho centr naběhl přesně znovu Jisl - 0:2. Ve 45. minutě mohl domácí dorazit Janata, ale po chybě domácí obrany přeloboval spolu s  brankářem bohužel těsně i branku.

Jisl předvedl hattrick

Na začátku druhé části byli domácí znovu hodně aktivní, ale hosté tlak přečekali i díky Průchovi, který zlikvidoval šanci Věcheta. V 52. minutě po nedorozumění obrany Košťálova přece jen snížil za domácí Vacek. V 62. minutě Průcha znovu skvěle vychytal Věcheta a o deset minut později udržel vedení pro Košťálov po rohovém kopu, kdy vyrážel přesnou hlavičku mířící do branky. V 76. minutě Jisl střílel ze za vápna, uklidnil hosty třetí brankou a dovršil svůj hattrick - 1:3. pak domácí otevřeli hru a hosté měli ještě další šance z brejků ale ani jeden nevyužili, když v 89. minutě střídající Koldovský mířil v samostatném nájezdu těsně vedle.

FK Košťálov
Miroslav Pálka (trenér Košťálova): Jeli jsme pro bod a máme tři. Hráli jsme trpělivě na brejky a dokázali je využít. Jsme spojený s přístupem všech hráčů i bojovností. Nejlepší hráči ale dnes byli dva Lukášové - Průcha a Jisl, kterému to tam dnes konečně spadlo.