23.kolo, Liberecký | Krajský přebor , 2014-2015

--

--

Ve vydatném dešti Chrastava hrála až do konce zápasu

0

Chrastava se s Jiřím Štajnerem trápila hodinu, než našla recept na zdolání branky Skalice. Pak to šlo.

První poločas byl bez receptu na góly

Chrastava se střelecky trápila celý první poločas, i když vytvořených šancí bylo na pět gólů. Hned v 5. minutě předvedli domácí první šanci, po níž Beneš těsně minul bránu. Podobně dopadl za chvilku zblízka i Michal Rozmajzl. Netrefil se ani Řezka a také Beneš. To vše se událo v první čtvrthodině. Poté se hra vyrovnala a Koubova šance letěla nad. Hosté se prezentovali velmi nepřesnou střelou až ve 32. minutě. Pak Malého centr poslal Beneš ze dvaceti metrů do břevna. Závěr vyzněl pro Skalici, která zahrozila Havláskem.

Jiří Štainer se trefil hned dvakrát z penalty

Hned po přestávce zahodil šanci Řezka, stejně jako po chvíli i Beneš. Konečně v 57. přišel zlom. Byl faulován Řezka a z penalty protrhl střeleckou smůlu Štajner. Blízko úspšchu byl opět M. Rozmajzl, ale nebyl přesný, stejně jako hosté po svém trestném kopu. Naděje hostů na plichtu rázně uťal Kouba, který poslal centr Malého nekompromisně do sítě. V 83. Beneš našel Řezku a bylo 3:0 a vzápětí se podruhé v utkání trefil Jiří Štajner.