24.kolo, Liberecký | 1.A třída , 2014-2015

--

--

Krásná Studánka dostala výprask

0

Další důležité utkání v boji o záchranu 1. A třídy jsme sehráli s dalším ohroženým soupeřem z Krásné Studánky, utkání se hrálo na umělce v Harcově, kde je velmi nefotbalové prostřední, které bylo navíc umocněno nezájmem fanoušků domácích, takže se hrálo ve velmi komorním prostředím.

Vyložené šance zůstaly bez proměny

Od prvního hvizdu jsme měli více ze hry a mohli jsme o vývoji utkání rozhodnout již v prvním poločase, ale proměňování i těch nejvyloženějších šancí nebylo naší silnou disciplínou a tak jsme v první půli vstřelili jenom jeden gól a stále trnuli, protože domácí měli nebezpečné standartní situace díky výškové převaze hráčů. Ve 12. minutě vyrazil s problémy na roh domácí gólman střelu V.Kořínka, o dvě minuty později jsme již vedli 0 : 1, když si na roh Holmana naběhl V. KOŘÍNEK a prostřelil domácího gólmana z malého vápna. Ve 23. minutě pláchl naší obraně domácí Grepl, v poslední vteřině odvrátil jeho šanci na roh Sekanina. V 27. minutě vychytal domácího Hájka - Žanta v naší brance. Ve 32. minutě šli sami na stopera Pfeifer s Holmanem, první akci zbrzdil a nahrál Holmanovi, který střelu prováhal a gólman domácích pádem pod nohy šanci zhatil. V poslední minutě uvolnil do tutovky opět Pfeifer Holmana, ten šel sám na gólmana, ale nedokázal ho překonat.

Ve druhém poločase se rozjel pořádný střelecký apetit

Ve druhém poločase jsme pokračovali v tlaku a dokázali jsme již své šance proměňovat a tak jsme nakonec dokráčeli k přesvědčivé výhře. Ve 47. minutě poslal po samostatné akci Pivnička do tutovky Pfeifera, ten ji ještě zazdil. V 55. minuě jsme vedli již  0 : 2 – V. Kořínek se prosadil ve vápně a naservíroval míč HOLMANOVI, který pohodlně skóroval. O tři minuty později to bylo již 0 : 3 – Pivnička vystihl špatnou rozehrávku stopera domácích a jeho přihrávku zužitkoval opět HOLMAN. V 62. minutě nastřelil po pěkné akci Sekanina břevno domácí branky. V 67. minutě vyslal do šance Špaček Pivničku, jeho střela šla vedle. O dvě minuty později připravil Špaček tutovku Pfeiferovi, ale ten tutovku spálil. V 71. minutě byl tentokrát před vápnem Pfeifer faulován a z trestného kopu zvýšil KŘEMEN na 0 : 4, když trefil balon polovysokou střelou přesně k tyči. V 75. minutě to bylo již 0 : 5 – Šindelář vyvezl míč a předložil ho ŠPAČKOVI, který krásnou střelou nedal gólmanovi šanci. Poté jsme na chvíli ztratili koncentraci a domácí snížili po rychlém protiútoku Greplem na 1 : 5. V 85. minutě jsme se prosadili po rohu Šindeláře, ve vápně hlavičkoval P.Kořínek a jeho příhrávku opět hlavou dopravil do sítě V.KOŘÍNEK – 1 : 6. V 89. minutě jsme propadli ve středu hřiště, když jsem nechali postupovat s balonem domácího Housu, který střelou z 30 metrů trefil přesně k tyči a stanovil konečné skóre na 2 : 6 .