20.kolo, Plzeňský | Plzeň - Sever | III. třída , 2016-2017

19. V. Hlávka , 82. P. Dolejš - 70. J. Kříž (vl.) , 72. P. Pícl
0

Předposlední celek tabulky přivítal na své půdě dobře hrající Kralovice.

První dějství nám přineslo jednu branku

Kralovice povzbuzené výhrou na penalty se silnými Nýřany ve 20. kole zavítaly na půdu papírově ne tak silného soupeře z Trnové. Trnová v minulém kole prohrála 4:1 na půdě Hvozdu a doma se chtěla poprat o body s Kralovicemi, které se ale pyšní dobrou formou z posledních kol. Prvních dvacet minut bylo velice vyrovnaných, Trnová se prezentovala sympatickou aktivní hrou, která ji přinesla ovoce. V 19. minutě se prosadil Václav Hlávka a poslal domácí tým do jednobrankového vedení - 1:0. Do konce první půle bylo na obou stranách k vidění pár pološancí, ale ani jedno z mužstev se v prvním dějství už neprosadilo, a tak domácí Trnová šla do kabin spokojenější, naopak Kralovice v druhé půli pokud zde chtěli bodovat musely přeřadit na vyšší rychlostní stupeň.

Hosté otočili průběh, domácím se však podařilo srovnat

Zápas se odvíjel stále ve stejném bojovném duchu jako v první půli, ale s přibývajícím časem jenom přeci přebrali aktivitu hosté. V 70. minutě dokázaly Kralovice srovnat krok s domácími, nešťastníkem okamžiku byl domácí hráč Jakub Kříž, který se do statistik zapsal vlastní branko. Stav byl tedy vyrovnaný 1:1. Tento stav však nevydržel dlouho, už za dvě minuty se hosté radovali znovu. V 72. minutě se prosadil Pavel Pícl a hosté šli do jednobrankového vedení - 1:2. O deset minut později se domácím jenom přeci podařilo vyrovnat, konkrétně se trefil Petr Dolejš a zápas byl opět vyrovnaný - 2:2. V závěru utkání už gól nepadl a tak se šlo na penaltový rozstřel

Kralovice berou bod navíc

Kralovicím se podařilo proměnit všechny pokutové kopy a berou tak ze zápasu dva body. Trnová se tak musí spokojit s bodem.

TJ Sokol Kralovice B
Michal Wollráb (záložník): S velkým štěstím a se složenu sestavou z dorostenců, kteří již měli zápas v nohách jsme udělali body vážně náhodou. Domácí nám v první půli mohli nasázet klidně bůra, naštěstí jsme přežili a zápas zdramatizovali. Nejlepší hráč Jan Tuma