15.kolo, Plzeňský | Plzeň - Sever | III. třída , 2016-2017

--

Úlice zvládla duel s posledním týmem tabulky

20. J. Bešta , 41. J. Hobl , 68. J. Bešta - 8. P. Bauer , 87. P. Bauer
0
Dva jarní zápasy = šest bodů, takováhle rovnice platí na jaře po druhém kole v Úlici.

Rychlý vstup hostů do zápasu

Los si tak přál, aby i v druhém jarním kole nastoupili borci z Úlice na domácí půdě. První jarní představení zvládli výborně, kdy porazili 2:0 Baník Kamenný Újezd, něco podobného chtěli zopakovat i proti poslednímu celku tabulky z Trnové. Hosté však nastoupili do zápasu s aktivní hrou, která domácím činila problémy. Už v 8. minutě se po chybě domácího obránce prosadil Patrik Bauer a poslal Trnovou do jednogólového vedení. Tento stav však netrval příliš dlouho. Ve 20. minutě srovnal stav Jiří Bešta - 1:1. Do poločasu stihli domácí překlopit misku vah na svou stranu a to zásluhou Jaroslava Hobla - 2:1. Domácí dokázali dobře zareagovat na aktivní hru hostů a ještě do poločasu stihli zápas převážit na svou stranu. Poločasový stav byl tedy 2:1 pro domácí borce Úlice.

Důležitý gól Bešty

Do druhé poločasu nastoupili domáci s jednou změnou. Ze hřiště odešel Jiří Kopecký a vystřídal ho Santos Vaz Baltazar Aleeada Martim. Ve druhém poločase se úroveň hry obou týmu zvedla. Na obou strnách byly vidět šance. Tu svoji však dokázal proměnit domácí Jiří Bešta, pro kterého to byl už druhý gól v tomto zápase. Velmi duležitý gól pro domácí, po kterém odškočili na rozdíl dvou branek. V závěru už jen korigoval výsledek zápasu z rohu Patrik Bauer - 3:2. Domácí vedení uhájili a mohli tak slavit další jarní tři body z domácího prostředí.

SK Viktoria Úlice
Emil Šámal (trenér): V první poločase jsme se dost potýkali s jejich hrou. Nebylo to z naší strany to co jsme si představovali. Potrestali naší chybu a dostali se do vedení. Naše hra postrádala finální přihrávku a pohyb. Ve druhém poločase se naše hra zlepšila, ale měli jsme tam takové výpadky, krajní bek nám v obou poločasech zachránil vedení. Celkově jsem s hrou spokojen nebyl. Tři body jsou doma, furt se nějak pomalu rozbíháme. Nejlepším hráčem byl Martin Brada.

TJ Sokol Trnová
Jiří Wébr (hráč): V prvním poločase byla Úlice o něco lepší, fotbalovější. My jsme bojovali, dostali jsme se do vedení. Po dvou našich chybách hosté skóre otočili. Ve druhé půli jme zase tlačili my, pár šancí jsme i vytvořili, ale bouhžel bez efektu. Domácí hrozili z rychlých brejků. Nejlepší hráči Kříž a Roztočil

P. Kalián [-] - M. Brada [-] , J. Bešta [-] , M. Sadílek [-] , F. Popelka [-] , V. Paveza [-] , J. Kopecký [-] (45. V. Santos [-] ) , J. Čermák [-] , O. Bělohlav [-] , L. Soukup [-] (38. M. Heřman [-] ) , J. Hobl [-]

M. Šmídl [-] - J. Webr [-] , J. Roztočil [-] , P. Pešek [-] , D. Mazák [-] , J. Kříž [-] , V. Hlávka [-] , M. Hauzner [-] , A. Borisov [-] (68. B. Švancar [-] ) , P. Bauer [-] (45. R. Šiml [-] ) , J. Bartoš [-]

ŽK: 66. J. Roztočil .
Počet diváků: 80. Rozhodčí: LANG Josef - LIŠKA Jaroslav (N), KONČAL Radek (N).