15.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | IV. třída sk. A, 2016-2017

--

Štěpánovské béčko rozdrtilo devět statečných hráčů Sněžného

3. T. Samek , 16. T. Samek , 28. D. Fiala , 36. D. Fiala , 46. J. Kintr , 48. P. Macháček , 52. J. Kintr , 57. T. Samek , 86. D. Navrátil - 26. L. Tauber
0

Zápas ovlivnil nedostatek hráčů hostujícího celku. Štěpánovské béčko si díky drtivému vítězství připsali první body do tabulky.

Domácí rozhodli již v první půli

Do Štěpánova dorazilo pouze devět hráčů Sněžného a hned od úvodu bylo jasné, který tým bude na hřišti kralovat. Domácí chtěli od úvodu zápasu držet míč na svých kopačkách a díky většímu množství hráčů přehrát soupeře kombinační hrou. Na první branku se nečekalo dlouho, když se ve 3. minutě prosadil Tomáš Samek. Právě Samek společně s Fialou dirigovali na středu zálohy hru domácích a zásobovali spoluhráče kvalitními přihrávkami. Agilní Samek přidal v 16. minutě svůj druhý gól. Hostům se v 26. minutě zásluhou krásného gólu Taubera podařilo snížit, ale bylo to z jejich strany vše. Hned v 28. minutě vrátil domácím dvoubrankové vedení Dominik Fiala a stejný hráč v 36. minutě brankově zakončil první poločas, když si pohrál s hostující obranou, i brankářem a zakončil do prázdné branky.

Domácí přidali další branky

Druhý poločas pokračoval ve stejném trendu jako ten první. Hned v jeho první minutě po rychlé kombinaci našel Samek Jindřicha Kintra a ten zakončil přesně - 5:1. Ve 48. minutě se po správně nařízené penaltě prosadil Macháček. V 52. minutě přidal svoji druhou branku v utkání Jindřich Kintr a brankové hody v úvodu druhé půle zakončil v 57. minutě Tomáš Samek, který tak zkompletoval svůj hattrick. Poté už se zápas převážně dohrával, přišlo prostřídání na domácí straně a na konečných 9:1 upravil v závěru David Navrátil.