21.kolo, Moravskoslezský | Opava | III. třída sk. C, 2016-2017

--

Dohrávka skončila remízou

67. T. Pohl , 85. J. Kolouch - 13. D. Skalík , 61. O. Demel
0

Středeční dohrávka nabídla souboj mezi Kyjovicemi a Hrabyni. Hrálo se v docela velkém vedru, a tak se dalo čekat, že zvítězí ten, kdo bude mít více sil. V prvním poločasu jsme se dočkali branky hostů. Ale v druhém poločasu domácí zabrali a zápas tak skončil remízou 2:2

První půle lépe pro Hrabyně

Začátek byl plný nepřesností z obou stran, více na míči byli domácí, ostatně jako celý zápas. První gól zápasu ovšem střílí v 13. minutě hostující Skalík, který si zpracoval míč na hranici šestnáctky, vystřelil a míč zapadl ke vzdálenější tyči. Domácí se tlačili do útoku, nicméně jejich projektily většinou končily nad bránou. Nejvážnější šanci v první půli si Kyjovice vypracovali po rohovém kopu, kdy se jeden z kyjovických dostal k hlavičce, kterou ovšem vykopl z brankové čáry hostující Dostál, poločasový stav tedy 0:1.

Druhý poločas pro domácí

V domácí kabině proběhla během pauzy menší bouřka. Druhý poločas byl ve znamení územní převahy Kyjovic, kteří nastřelili dvakrát brankovou konstrukci, a tak druhý gól zápasu opět střílí hosté, tentokrát se prosadil v 61. minutě Jiří Onderka, který ze střední vzdálenosti přeloboval brankáře. To v domácích vyvolalo snad ještě větší touhu prosadit se gólově a to se jim daří, po chybě hostů, v rozehrávce se prosazuje v 67. minutě střelou z hranice velkého vápna domácí útočník Tomáš Pohl. V 85. minutě domácí ještě stihli do konce zápasu vyrovnat, kdy po nedůrazu v obraně Hrabyně protlačil míč do sítě Jan Kolouch. Zápas tedy končí smírně 2:2.

TJ Sokol Hrabyně
Vít Onderka (hráč): Před zápasem bychom bod z venku brali, ale po průběhu jsme mírně zklamaní. Utkání jsme mohli rozhodnou a udržet. Kyjovice si však sympatickým tlakem a touhou po vyrovnání bod zasloužily.

FC Kyjovice
L. Kudela [-] - L. Richter [-] , J. Kudela [-] (86. A. Kratochvíl [-] ) , D. Kormanec [-] , J. Kolouch [-] , F. Boleslavský [-] (61. Š. Kučera [-] ) , T. Pohl [-] , D. Krayzel [-] , M. Kudela [-] , J. Kováč [-] (46. V. Pětník [-] ) , J. Kučera [-]

M. Rusek [-] - L. Kozák [-] , M. Poloch [-] , J. Dostál [-] , P. Jurčík [-] - V. Žídek [-] (46. R. Moravec [-] ) , J. Onderka [-] , R. Vítek [-] , O. Demel [-] , D. Skalík [-] , D. Nytra [-]

ŽK: 71. J. Kolouch , 72. D. Kormanec - 78. D. Nytra .
Počet diváků: 55. Rozhodčí: PINČEK Milan - KRAYZEL Daniel (N), HOLUŠA Jakub (N).