21.kolo, Jihočeský | Tábor | III. třída , 2016-2017

--

--

Rezerva Ratibořských Hor zvládla důležitý zápas v Oldřichově

0

Hosté se tak definitivně zachránili, ale museli se k tomu propracovat divokou přestřelkou...

SK Ratibořské Hory B
Stanislav Buřič (trenér): !K utkání na hřiště posledního týmu tabulky jsme odjeli s cílem zvítězit a definitivně zachovat III. třídu i pro příští sezónu. Utkání jsme začali náporem, ale naše úvodní branka nebyla v 9. minutě pro údajný ofsajd uznána. Naštěstí již o minutu později otevřel skóre krásnou střelou pod břevno Slavomír Mareš. I nadále jsme pak měli převahu, ale naše střely dokázali obránci soupeře zblokovat. V závěru poločasu jsme po rohovém kopu soupeře inkasovali vyrovnávací branku. Druhý poločas jsme začali s odhodláním strhnout vedení opět na naší stranu a v 53. minutě jsme šli po brance Tomáše Strady znovu do vedení. Bohužel hned vzápětí náš soupeř vyrovnal a v 62. minutě šel dokonce do vedení 3:2. My jsme naštěstí o pět minut později vyrovnali střelou Jaroslava Růžičky z poloviny hřiště. V 75. minutě jsme pak šli po střele Davida Kutiše opět do vedení. Soupeř nás ale nepřestal zlobit a v 85. minutě opět vyrovnal na 4:4. Dvě minuty před koncem utkání k naší radosti vstřelil naší pátou vítěznou branku výborně hrající Tomáš Strada. Hráčům děkuji za toto důležité vítězství. V našem posledním utkání nastoupíme v sobotu 17.6. od 17.00 hodin na domácím hřišti proti mužstvu Sokola Stádlec."

FC Oldřichov
M. Mareš [-] - T. Kučera [-] (54. J. Kopecký [-] ) , J. Kubka [-] , M. Hruška [-] , M. Sekal [-] , J. Otradovec [-] , T. Franěk [-] , P. Střelka [-] , M. Houdek [-] (79. P. Křemen [-] ) , T. Kukla [-] , M. Papež [-]

T. Hoffmann [-] - S. Mareš [-] , T. Pechánek [-] (90. J. Slunečko [-] ) , D. Kutiš [-] , T. Strada [-] , A. Fišer [-] , R. Pechánek [-] (79. L. Balík [-] ) , J. Růžička [-] , S. Katolický [-] , D. Říha [-] (68. J. Vaněk [-] ) , R. Moravec [-]

Počet diváků: 30. Rozhodčí: Pinc Jaroslav - HOJDAR Jaroslav (N), KINDEL Miroslav (N).