20.kolo, Moravskoslezský | 1.B třída sk. B, 2014-2015

--

Dolní Lhota - Hlubina

0

Hlubina na jaře poprvé ztratila body

K utkání do Dolní Lhoty přijeli fotbalisté vedoucího týmu tabulky z Hlubiny. Zápas začali hosté aktivněji a vytvořili se převahu. Ve 12. minutě tuto převahu po přihrávce Hyrníka zužitkoval Krčmařík - 0:1. Ovšem domácí zanedlouho v 19. minutě Slížem srovnali - 1:1. Poté to byli opět hosté, kteří měli častěji míč na kopačkách a svoji převahu přetavili ve vedoucí gól ve 40. minutě, kdy se trefil Cinik - 1:2. Do kabin mohli jít hosté s dvoubrankovým náskokem, ale Skýba nastřelil z pokutového kopu ve 45. minutě břevno domácí branky.

Druhý poločas již byl vyrovnaný. Skóre bylo srovnáno v 61. minutě, protože Zezulka se s penaltového puntíku nemýlil - 2:2. O minutu později si hosté vzali své vedení zpátky. Hyrník zatáhl míč po lajně a ke skórování vyzval Cinika - 2:3. Konečnou podobu výsledku dal nejlepší domácí hráč Slíž v 80. minutě - 3:3.

TJ Sokol Dolní Lhota
Petr Čížek: První poločas nás Hlubina zatlačila a byla jasně lepší. Ve druhém poločase jsme se ji herně již vyrovnali. Rozhodla asi neproměněná penalta. Rozdíl dvou gólů by se nám stahoval asi obtížně.

TJ Unie Hlubina
Viktor Olšovský: Dnes jsme přišli o dva body. Rozhodly naše neproměněné šance v prvním poločase.

Z. Lukša [-] - P. Třuslo [-] (46. M. Balnar [-] ) , T. Heřman [-] , M. Adámek [-] (46. P. Heřman [-] ) , M. Souček [-] - V. Zezulka [-] , J. Dedek [-] (70. P. Chadziandoniu [-] ) , R. Křižák [-] , J. Straka [-] - M. Slíž [-] , M. Orlík [-]

J. Feik [-] - M. Blokša [-] , J. Holeczy [-] (85. A. Sýkora [-] ) , M. Pavlačka [-] , J. Skýba [-] - J. Cinik [-] , L. Bartoš [-] , O. Klíma [-] , O. Hyrník [-] - J. Schmutz [-] (75. V. Olšovský [-] ) , J. Krčmařík [-]

Hráči zápasu: M. Slíž - J. Cinik , O. Hyrník , J. Krčmařík .
Místo: Dolní Lhota.