25.kolo, Moravskoslezský | 1.A třída sk. B, 2014-2015

--

--

Veřovice zaslouženě vyhráli s Petřvaldem na Moravě

0

V sobotu doma přivítali hráči Veřovic mužstvo TJ Petřvald na Moravě. V tomto utkání se zrodil zasloužený výsledek a zaslouženě vítězství 4:0 ve prospěch domácího týmu AFC Veřovice, za které se prosadil dvakrát Michal Hanko a po jedné brance se trefil Petr Švolba a Jan Valošek.

První branka utkání přišla po špatné rozehrávce hostů, čeho využili domácí Michal Hanko a z rychlého brejku prostřelil brankáře hostů a otevřel skóre utkání - 1:0. Hned za minutu si vybral slabší chvilku hostující brankář, když machnu do prázdna a pro domácího hráče Hanka nebyl problém dostat míč od prázdné branky - 2:0. Těsně před poločasem mohl snížit hostující Malúš, ale z výhodné pozice přestřelil domácí branku. První poločas domácí vyhráli 2:0, a když ve druhém poločase domácí tým z kopačky Švolby a Valoška přidal ještě dvě branky tak bylo o vítězství domácích rozhodnuto.

AFC Veřovice
Ladislav Štěpán - trenér domácího týmu: „Utkání, ve kterém jsme byli jasně lepším týmem a zaslouženě jsme vyhráli. Skvělý týmový výkon, ve kterém bych pochválil celý tým, který hrál úžasně. Skvělý výkon předvedl náhradní gólman Fojtík.“

FK Petřvald na Moravě
Tomáš Klečka - předseda klubu hostujícího týmu: „Domácí vyhráli zaslouženě. Nám chyběl důraz, bojovnost, neběhali jsme a udělali dvě chyby, které zkušeně hrající domácí celek potrestal. Náš výkon bych hodnotil slabý průměr.“

M. Fojtík [-] - M. Matúš [-] , M. Černoch [-] , M. Adamec [-] , P. Švolba [-] - J. Valošek [-] , R. Košelík [-] , O. Matúš [-] (83. O. Fojtík [-] ) , J. Bartoň [-] - M. Hanko [-] (75. R. Knybel [-] ) , D. Hrivňák [-] (73. L. Pítr [-] )

M. Kotrba [-] - T. Kotek [-] , M. Hýl [-] , M. Jaroš [-] , L. Šarina [-] ( A. Noštinský [-] ) - D. Augustýnek [-] , M. Hýl [-] ( V. Jaroš [-] ) , A. Ručka [-] , R. Huvar [-] - J. Huvar [-] , J. Malúš [-]

Hráči zápasu: M. Hanko , M. Fojtík - M. Jaroš .
Místo: Veřovice.