16.kolo, Plzeňský | 1.B třída sk. A, 2016-2017

--

--

Planá zvládla svůj duel na Dynamu

0

První poločas ještě držel naděje domácích na bodový zisk, v druhém poločase však úřadoval hostující Daniel Kloužek.

Těsné vedení hostů

V prvním poločase toho oba aktéři dnešního utkání moc nepředvedli, 60 diváků si tak v prvním poločase mohlo užívat skvělého počasí, které panovalo nad celou Českou republikou. Jediný gól prvního poločasu přišel ve 26.minutě kdy se prosadil hostující hráč s číslem 11 Daniel Kloužek. Do kabin tak šli šťastnější hosté, jenž okupují páté místo v tabulce

Divočina v druhém poločase

Druhý poločas byl naprostým opakem poločasu prvního, hostující brankostroj se rozjel napln. Hned ve 47. minutě se trefil opět Dan Kloužek. Již na 3:0 zvýšil z penalty v 58. minutě hostující Giuseppe Lanfranchi, pro něhož to byl na jaře první přesný zásah. Domácí oživili naděje na bodový zisk o čtyři minuty déle. V 62. minutě vstřelil gól domácí Jan Doležal. To bylo od domácích ovšem vše a o slovo se přihlásil opět hostující kanonýr Dan Kloužek, jenž v 71. minutě kompletuje hattrick. Tímto gólem se osamostatnil na druhé příčce tabulky střelců se 14 góly. Na 5:1 v závěru zvýšil Tomáš Švejda, jenž vstřelil svůj druhý jarní gól.

FC Dynamo Horšovský Týn
Alena Foistová (věrná fanynka): K zápasu můžu říct jen to, že to byla velká tragédie domácích, kteří měli mnoho šancí, které neproměnili. Všichni domácí fanoušci odcházeli velmi zklamaní.

J. Novák [-] - J. Jurko [-] , D. Mach [-] (60. R. Šindelář [-] ) , R. Ebenhöh [-] , M. Čedík [-] , O. Mothejzík [-] , T. Macek [-] , M. Blacký [-] , J. Černík [-] , J. Doležal [-] , D. Pták [-]