0

Vroutek začal na domácím hřišti velice sebevědomě. Svému publiku chtěli předvést,  že jejich vedení v C skupině 1.B třídy je naprosto zasloužené. Od počátku utkání ovládli domácí celý prostor hřiště a hosty nepustili k žádné akci...

Již v 5.minutě našel Zvoníček perfektně před brankou volného Levchenka a ten pohodlně hlavou skóroval. Tím začal střelecký koncert vrouteckých hráčů. V 10. minutě tradiční spolupráce Chroust - Pelikán a posledně jmenovaný zvyšoval na 2:0. Ve 14. minutě zahrával Baierl trestný kop, který našel volného Zvoníčka a stav se opět měnil - 3:0. Vzápětí unikl po křídle Chroust, nahrávka pod sebe a Sulovský nezaváhal. Vroutek vedl 4:0. Naprosto odevzdaný soupeř již po čtvrthodině zápasu věděl, že zápas je ztracený. Nekladl žádná odpor a domácí si byli vědomi, že tentokrát žádné obavy o výsledek nebudou. Byla jen otázka, kolik branek napadá do sítě zoufalého Jíry v brance hostů. Zápas se změnil v trénink útočných akcí domácích hráčů a nácvik proměňování šancí. Někteří hráči Braňan brali situaci s úsměvem, na některých byla vidět naštvanost a zmar. V 19.minutě si několikrát přihráli Chroust s Pelikánem a závěrem akce byl pátý gól, který si připsal Pelikán. Za tohoto stavu se podařil hostům překonat brankáře Klíče, ale bohužel pro ně pro ofsajd nebyla branka uznána. A tak ještě dvě akce vrouteckých snajperů. Chroust ve 30.minutě 6:0 a Jakub Pelikán v 35.minutě 7:0. Norma branek na domácím hřišti tentokrát splněna už do poločasu. Kdo se však těšil, že skóre bude utěšeně narůstat, a že snad uvidí diváci „desítku“ v síti Braňan, byl zklamán. Hosté zápas „odpískali“ a pro větší počet zraněných hráčů do druhého poločasu nenastoupili. Údajně měli méně než sedm zdravých hráčů. Rozhodčí zápas ukončili ve 45.minutě. Není úplně obyklé v krajské soutěži takto ukončit utkání. Je to podle mne poněkud nezodpovědný přístup hostujícího mužstva. O výsledku zápasu však bude pravděpodobně rozhodovat nadřízený orgán.

AUTOR: Jaromír Hykl