16.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2016-2017

--

Blatnice potvrdila v Mohelnu roli favorita

21. L. Šplíchal (p.) , 28. L. Šplíchal , 36. M. Sova , 46. J. Trnka (p.)
0

Blatnice potvrdila výhrou druhé místo v tabulce a nechala tak domácí tým na samém dně tabulky.

Lukáš Šplíchal odstartoval hostující příděl branek

Začátek zápasu nenapovídal tomu, že mezi sebou hráli mužstva z horní a dolní poloviny tabulky. Domácí první půli hrozili z brejků po stranách, ale nedokázali skórovat. Kdežto hosté s výbornou kombinační hrou udeřili v prvním poločase hned třikrát. Ve 21. minutě kopali hosté penaltu, kterou proměnil Lukáš Šplíchal -0:1. Hosté pak opět hostujícím stoperem Lukášem Šplíchalem odskočili na 0:2. Ve 36. minutě pak zaúřadoval nejlepší střelec soutěže Milan Sova, který tak zaokrouhlil svůj střelecký počin na dvacátou branku letošní sezóny. Mohelno nedokázalo využít svých několika tutových šancí, a tak se šlo do kabin za stavu 0:3 pro hosty.

Hosté přidali ještě jeden gól

Hned na začátku druhé půle vyrobila obrana Mohelna další chybu ve svém vápně a následovala další penalta, kterou Blatnice Jiřím Trnkou proměnila -0:4. Za pár minut se Mohelnu naskytla velká šance ke skórování.  Bohužel pro Mohelno tuto penaltu neproměnilo. Zbytek zápasu se nesl už v bojovném stylu o střed hřiště, a tak utkání skončilo 0:4.

TJ Mohelno
Hort Karel, vedoucí: Ve značně oslabené sestavě si vytvořili několik šancí a dokonce jsme neproměnili dvě penalty. Hosté si výhru zaslouží.

SK Blatnice
Šabatka Marek, vedoucí: Bojovný zápas. Hráli jsme proti soupeři, který hrál hodně zostra.