15.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2016-2017

--

Blatnice si s chutí zastřílela

13. M. Sova , 27. M. Sova , 31. D. Pokorný , 36. J. Trnka , 52. M. Sova , 65. J. Trnka - 9. L. Rygl , 53. L. Rygl
0

Až nečekaně snadnou výhru si i díky třem gólům Milana Sovi připsali fotbalisté Blatnice proti sousedu z tabulky, týmu Chlístova

Domácí odpověděli na vedoucí gól Chlístova hned čtyřikrát

Blatnice musela kvůli úpravám na vlastním hřišti sehrát první jarní utkání v azylu v Lipníku. Do utkání vstoupili lépe hosté a v 9´minutě tvrdou ranou propálil útočník Rygl Lukáš domácího brankáře Holíka. Domácí šli za vyrovnáním a po závaru a důrazu v pokutovém území se prosadil Sova. Tentýž hráč se trefil ve 27´minutě, kdy po přihrávce Pokorného zaběhl za obranu a přehodil brankáře. O 4´minuty později se prosadil opět po závaru ve vápně tentokrát domácí Pokorný.  Z přímého kopu se ve 36´minutě trefil Trnka Jiří a zvýšil na 4:1. Poločas skončil jasnou převahou domácích.

Domácí přidali další dvě branky

Druhý poločas začali lépe domácí a v 52´minutě zkompletoval hattrick kanonýr Sova. Hned o minutu později se po chybě domácí obrany prosadil podruhé v zápase Lukáš Rygl a snížil na 5:2. Tlak domácích se stupňoval a hostům začaly téct nervy, kdy si pomáhali drobnými až tvrdými fauly. Jeden z nich přišel ve vlastním pokutovém utkání a sám faulovaný Jiří Trnka se z pokutového kopu nemýlil a definitivně rozhodl o 3 bodech pro Blatnici.