21.kolo, Pardubický | Krajský přebor , 2014-2015

--

--

Srdnatý výkon Chocně pečetil střelec Myšák

0

Za slunného sobotního odpoledne přivítala domácí Choceň chrudimskou rezervu, posílenou o hráče A týmu.

Začátek utkání a v podstatě celá první půle byla v režii hostí. Domácí spíše bránili a vyráželi do brejkových akcí. Chrudimská rezerva sice měla optickou převahu, ale ve středu hřiště zbytečnými ztrátami často přicházela o míč a srdnatě hrající domácí toho využívali. Ve 20. minutě po jednom z brejků nastřelili dokonce tyč Vostradovského branky. Hostům chyběla finální fáze, a tak nebezpečné situace s přehledem řešil domácí brankář Gerčák. Ve druhém poločase začala Chrudim ležérně a v 53. minutě přišel trest z kopačky Myšáka, který se po autovém vhazování obtočil kolem obránce a umístěnou střelou otevřel skóre zápasu. V 68. minutě předvedl hrubku hostující kapitán Valda a nabídl Myšákovi šanci na pojistku. Ten šanci bez zaváhání využil. Když domácí po střele k tyči přidali třetí gól, bylo o utkání rozhodnuto. Hosté ještě kosmeticky upravili výsledek z pokutového kopu, který rozhodčí nařídil v 90. minutě za podražení Krčála. Kroutil se nemýlil a stanovil tak skóre zápasu na 3:1. Domácí si vítězství zasloužili, neboť rezerva nepředvedla výkon, za který by si body zasloužila.