8.kolo, Jihočeský | Tábor | III. třída , 2016-2017

Trenér domácích: Soupeř potvrdil v utkání svoji kvalitu

0

Jak se zápas odvíjel?

SK Ratibořské Hory B
Stanislav Buřič, trenér: K dalšímu domácímu utkání přijel kvalitní soupeř ze Želče. Chtěli jsme s vedoucím mužstvem tabulky odehrát vyrovnanou partii, což se nám v prvním poločase vcelku dařilo, a to až do 41. minuty, kdy po naší chybě soupeř skóroval a ujal se vedení. Druhý poločas jsme chtěli odehrát v podobném stylu jako ten první, ale hned ve 48. minutě soupeř své vedení zvýšil, a když po deseti minutách přidal svoji třetí branku, bylo o osudu utkání definitivně rozhodnuto. Náš soupeř poté polevil a hra se vyrovnala. Skóre se měnilo až v závěru utkání, kdy soupeř s pomocí teče našeho hráče uzavřel výsledek utkání na konečných 0:4. Soupeř potvrdil v tomto utkání svoji kvalitu i dosavadní první místo v tabulce, našim hráčům musím přesto poděkovat za bojovnost. V našem dalším utkání nastoupíme v sobotu 22.10. v 15.30 na hřišti třetího mužstva tabulky TJ Dražice B.

T. Hoffmann [-] - S. Mareš [-] , T. Pechánek [-] , T. Strada [-] , A. Fišer [-] , R. Moravec [-] (46. T. Carda [-] ) , D. Říha [-] , P. Svatek [-] , M. Blovský [-] , M. Průcha [-] (79. S. Buřič [-] ) , J. Mazour [-]

TJ Sokol Želeč B
F. Kukla [-] - i. Straka, [-] , M. Šreyer [-] (13. J. Janoušek [-] ) , M. Pavelka [-] , V. Slaba [-] - V. Podroužek [-] , M. Šindelář [-] , P. Kolací [-] , P. Herma [-] , D. Konvalinka [-] - M. Vinklárek [-]

ŽK: 79. S. Buřič - 43. M. Šindelář , 69. D. Konvalinka .
Počet diváků: 63. Rozhodčí: PANSKÝ Michal - KINDEL Miroslav (N), LANŽHOTSKÝ Dušan (N).