21.kolo, Královéhradecký | Hradec Králové | Okresní přebor , 2014-2015

Dohalice těsně vítězí.

0

Domácí nepředvedli nikterak přesvědčivý výkon, přesto získávají tři body.

Domácí předvedli výkon daleko za očekáváním.

Domácím nevyšel jak první poločas, tak celý zápas. Hosté z Lovčic byli daleko lepším týmem, své šance ale neproměňovali, za to Dohalice své dvě šance ano. Hosty mohl těšit alespoň ten jeden vstřelený gól a náděj, že v druhé půli začnou být více produktivní. Výsledek prvního poločasu byl dost nespravedlivý a absolutně neodpovídal obrazu hry. Do kabin se odcházelo za stavu 2:1.

V druhé půli se nic nezměnilo.

Druhá půle byla dosti obdobná. Hosté útočili a domácí se trápili. Ze žádné šance ale nepadl gól. O dost více to může mrzet hostující celek, protože měl výrazně více ze hry. Domácí svým výkonem rozhodně diváky nepotěšili.

TJ Sokol Dohalice
Domácí:: Lovčice si z našeho hřiště měly odvézt minimálně jeden bod. Domácí výkon byl jedním slovem tragédie.

J. Čížek [-] - J. Taichman [-] , M. Krátký [-] , K. Kulhánek [-] , Z. Minich [-] - D. Juran [-] , P. Zapadlo [-] , M. Nesvačil [-] (46. M. Jonáš [-] ) , P. Pišl [-] - M. Gazdík [-] , K. Miškař [-]