9.kolo, Moravskoslezský | Ostrava - město | III. třída , 2016-2017

--

--

Skvělý obrat v derby

0

V neděli se odehrálo první soutěžní derby mezi rezervami Vratimova a Řepišť, kdy mohli diváci vidět parádní obrat skóre ve prospěch domácích

Lépe začali hosté, když se už v 5. minutě trefil hostující Rucký. Vratimovští vyrovnali po bratrské spolupráci Aleše a Standy Třískových, když se druhý jmenovaný prosadil v 18 minutě pěkným zakončením na bližší tyči. Poté ale začali hrát velmi aktivně hosté a Štembírek ve 25 minutě krásnou patičkou usměrnil volný přímý kop do domácí sítě. Ve 32 minutě už to bylo 1:3, když se zpoza hranice pokutového území prosadil přízemní střelou hostující Koláček a poslal tak svůj tým do dvou brankového vedení. Vratimovští se nemohli proti dobře bránícímu soupeři dlouho prosadit, ale ve 43 minutě předvedli nádhernou kombinaci na jeden dotek Adámek , který si dvakrát vyměnil narážečku s Bandym a utěšenou střelou k tyči snížil.

Do druhé půle nastoupili domácí borci zdravě nabuzeni, zatlačili svého rivala a vytvářeli si další šance. Hned v úvodu druhého poločasu měl na kopačkách vyrovnání Hudeček, ale ve své šanci selhal. Tlak domácích narůstal a přibývalo standartních situací. V 70 minutě se po jedné ze standartek prosadil přesnou hlavičkou domácí obránce Juhos a rázem bylo srovnáno. Výbornou druhou půli vratimovské rezervy korunoval Adámek rozdílovou brankou na 4:3 v 78 minutě, když se parádně trefil do šibenice bezmocného Kulhánka v Řepišťské brance a dokonal tak parádní obrat. Svěřenci trenéra Ivo Adámka se po této výhře usadili na prvním místě tabulky MěS.