12.kolo, Královéhradecký | Hradec Králové | IV. třída sk. A, 2014-2015

--

--

Duel dvou sousedů v tabulce s přehledem vyhrály Malšovice

0

Dva týmy ze spodku tabulky se dnes utkaly o důležité body. Domácí Malšovice byly celý zápas lepší a zaslouženě vyhráli.

V prvním poločase padla jedna branka na každé straně

Úvod zápasu patřil domácím, ale byli to hosté kdo šel do vedení. Nejlepší hráč Jeníkovic Petr Pražák poslal svůj tým do vedení 1:0. I po obdržené brance byl domácí tým lepší, ale na dostřel hostující brány se dostával jen sporadicky. Domácí se trpělivou hrou dostávali blíž a blíž na dostřel brány Jeníkovic. Ještě do poločasu se Malšovicím podařilo vyrovnat. Do kabin se šlo za vyrovnaného stavu, a bylo otázkou co přinese druhý poločas.

Druhý poločas ovládly Malšovice

Druhý poločas začal náporem domácích a vydrželo jim to až do konce zápasu. Ve druhém poločase vstřelil nádhernou branku střídající Zdeněk Libřický. Z trestného kopu trefil přímo k tyči a Malšovice vedly 2:1. Domácí poté třetí brankou definitivně zlomili odpor hostí a dovedli utkání k vítěznému konci. A navíc se Malšovice v tabulce odpoutaly od Jeníkovic o tři body. Hosté si za svůj výkon ve druhém poločase body nezasloužili.

TJ Sokol Malšovice B
Malšovice: Konečně se nám podařilo přetrhnout střeleckou smůlu a v poklidu vyhrát