19.kolo, Královéhradecký | Hradec Králové | III. třída sk. A, 2014-2015

--

--

Hráči Cerekvice si zastříleli.

0

Osm gólů nasázeli hráči Cerekvice svému soupeři. O čtyři góly se postaral Kučera, hattrick přidal Martin Bělina.

Hostující blamáž.

Hodně špatný vstup do utkání z pohledu hostujícího mužstva. Již v 15 minutě prohrávali 0:3 a o utkání bylo rozhodnuto. Naivní bránění, marná snaha o ofsajd systém umožnila domácím střílet jednu branku za druhou. A to ještě několik samostatných útoků zlikvidoval brankář Florián, včetně penalty.

Polevení domácích.

Ve druhém poločase domácí polevili. Hra hostů se po přeskupení zvedla, ale další přímo žákovské chyby při obranné činnosti umožnili domácím skoré navyšovat. V závěru zápasu se hostům povedlo alespoň vstřelit čestný gól z penalty.

TJ Sokol Malšova Lhota
Martin Scháněl, předseda(hosté):: Utkání odehrané s dvěma brankáři jako útočníky, navrátilcem po půlroční pauze a členem realizačního týmu v sestavě jasně dokladuje průběh utkání a výsledek.