14.kolo, Královéhradecký | 1.B třída sk. H, 2014-2015

52. M. Seifert , 85. V. Křivský - 33. P. Karkula , 41. D. Brendl , 68. D. Brendl , 68. J. Schejbal (vl.)
0

Borohrádek se přece jen na závěr dostává opět na první místo tabulky.

Borohrádek aktivnější.

Hned od první minuty byli aktivnější hosté. Domácí hráči se vůbec nemohli dostat do tempa a šla na nich vidět nervozita. Po půl hodině hry se nejprve hosté dostali do vedení o pár minut pozdějí ještě zvýšili stav na 0:2. Několik šancí ještě neproměnili, jinak předváděli jeden z lepších výkonů v poslední době.

Domácí do toho vletěli.

Domácí od čtyřicátéšesté minuty naznačovali, že body Borohrádku jen tak nepřenechají. Brzy se jim podařilo snížit stav utkání a tak se zdálo, že by se jim to mohlo přece jen povést. Jenže je v této snaze srazily dva slepené góly v jedné minutě. Nejprve si nešťstně srazili míč do vlastní sítě o pár sekund později chybu v rozehrávce potrestal Brendl. V závěru se povedlo domácím už jen snížit a tak je bohužel čeká sestup do nižší soutěže.

TJ Lokomotiva Borohrádek
Hosté:: Naše zasloužená výhra. Domácímu trenérovi gratulujeme k narozeninám a přejeme brzký návrat do 1.B třídy.