2.kolo, Královéhradecký | 1.A třída , 2016-2017

--

--

Bílá Třemešná vysoko porazila Vrchlabí

0

Bílá Třemešná rázně odčinila vysokou prohru z prvního kola a Vrchlabí porazila 6:2.

Domácí se ujímají vedení

Fotbalisté Vrchlabí se v zápase s Bílou Třemešnou dostávali pod tlak podobně jako minulý týden s Náchodem. Vrchlabští svojí nedůraznou hrou usnadnili cestu Bílé Třemešné za vítězstvím. Ta se do vedení dostala už po deseti minutách hry, kdy hostujícího gólmana Davida Tuže překonal útočník Radomír Hendrych. Brzké vedení dodalo Bílé Třemešné klid, naopak do řad Vrchlabí se vloudila nervozita, které se hosté nedokázali zbavit. Domácí byli rychlejší a důraznější v soubojích o míč, a proto si vytvořili herní převahu. Situace Vrchlabí se ještě zhoršila po dvaceti minutách hry, kdy se domácí prosadili dvakrát během pěti minut. Ve dvacáté minutě zvyšoval na 2:0 záložník Tomáš Kubelka, o poločasové výhře rozhodl o pět minut později útočník David Kubelka. Bílá Třemešná se ujala rozhodujícího vedení 3:0, na které hosté nedokázali reagovat. Domácí si tak z prvního poločasu odnesli pohodové vedení 3:0.

Bílá Třemešná navyšuje skóre

Ve druhém poločase mohli hrát domácí o poznání klidněji. Jejich herní pohoda se ještě zlepšila tři minuty po zahájení druhého poločasu, kdy na 4:0 upravoval Josef Kubelka. Na čtvrtý gól Bílé Třemešné sice dokázalo Vrchlabí rychle reagovat, když v padesáté první minutě vstřelil první gól hostů Michal Tauchamn, herní projev obou mužstev však nenasvědčoval nějakým dramatickým zvratům. Zhruba po hodině hry tak pátou branku domácích přidal dvougólový Radomír Hendrych. Na tenisových 6:1 pak v šedesáté osmé minutě upravoval Patrik Macek. Bílá Třemešná kráčela proti nevýraznému Vrchlabí sebevědomě za vítězstvím, na kterém nic nezměnil ani druhý gól hostů, o který se v osmdesáté šesté minutě postaral Ondřej Renner. Bílá Třemešná ovládla zápas s Vrchlabím a vyhrála 6:2.

TJ SOKOL Bílá Třemešná
Zbyněk Šturma - trenér TJ Sokol Bílá Třemešná: Hráči odčinili předchozí debakl. O svém vítězství jsme rozhodli do poločasu. Po přestávce jsme nadále kontrolovali hru.

P. Kiss [-] , J. Hažer [-] , M. Pátý [-] , J. Kubelka [-] - J. Novák [-] (59. J. Murdych [-] ) , P. Macek [-] , T. Kubelka [-] , J. Kubelka [-] (75. M. Hruška [-] ) - D. Kubelka [-] , R. Hendrych [-] (12. M. Hažer [-] ) - M. Dobřichovský [-]