2.kolo, Plzeňský | Plzeň - Sever | III. třída , 2016-2017

--

Gólová minuta Kunta, červená karta Lose, domácí výhra Žihle

42. M. Hackr , 55. D. Kunt - 44. M. Srb
0

Dlouho bezbrankový zápas se prolomil na konci první a začátku druhé půle. Pak už se diváci gólu nedočkali.

Plodná poslední pětiminutovka.

Na vstřelenou branku ochozy čekaly dost dlouho. První gól viděli až na konci první půle, konkrétně ve 42. minutě a postaral se o to hráč domácích, Michal Hackr. Záložník TJ Slavoj Žihle "B" nosící na zádech číslo 9 otevřel skóre zápasu a poslal domácí do vedení 1:0. Z toho se ale hráči příliš dlouho neradovali. Konkrétně jen něco málo přes dvě minuty.

Ve 44. minutě zápasu totiž osumnáctiletý hráč s číslem 4, útočník hostí jménem Michal Srb vyrovnal na 1:1.. Hosté zřejmě nechtěli ponechat nic náhodě a rozhodně nechtěli nechat na půdě Žihle body...

V první půli tedy diváci viděli dvě slepené branky. To bylo z prvního poločasu vše..

Kunt rozhodl o výhře domácích.

Druhá pětačtyřicetiminutovka přinesla zajímavé chvíle. A to jak gólové, tak i karetní.. Dkonce se i červenilo, a to na obou stranách.. Pojˇdme se na to podívat.

Nejdříve přišly ty fotbalovější, tedy gólové okamžiky. A to konkrétně pětapadesátá minuta a šťastná chvíle pro domácí. V 55. minutě totiž svou první trefu zaznamenal Daniel Kunt.. O pár chvil později už se znovu skóre na tabuli měnilo a opět se přičítala branka domácím. To totiž hned a zase v 55. minutě dal svůj druhý gól hráč s číslem 3, záložník týmu Žihle Daniel Kunt... To tedy k těm brankovým chvílím.

A teĎ přišly na řadu karty. Do křížku se v 58. minutě dostali domácí Lukáš Bláha a hostící Antonín Los. Oba dva viděli žlutý kartónek a rozhodčí situaci vyhodnotil jako ukončenou. Spor ale pokračoval a to se sudímu nelíbilo. Proto o dvě minuty na to, v minutě šedesáté, vytáhl opět žlutou kartu a znovu ji viděli Bláha s Losem. A jelikož druhá žlutá znamená červenou, oba tedy šli předčasně do sprch...

To ale bylo vše, skóre ani počet hráčů v poli se již nezměnil a tak Žihle doma urvala 3 body s Kamenným Újezdem a postupuje v tabulce vpřed.