1.kolo, Plzeňský | Plzeň - Sever | III. třída , 2016-2017

Žihle venku zdolala Dobříč 3:1

0

Slavoj Žihle se postarala u většiny tipérů o malé překvapení, jelikož většina z nich lehce favorizovala TJ Sokol Dobříč.

Vedení 2:0 pro hosty

Píše se pátá minuta utkání a už tu je první gól. Střílí ho Filip Hořejší, fotbalista ve službách TJ Slavoj Žihle "B".

Filip dlouho nečekal, ve dvanácté minutě přidal svou druhou trefu do sítě Dobříče a hosté po necelé čtvrthodince vedli už 2:0..

To ale bylo z gólového účtu té první pětačtyřicetiminutovky všechno, před přestávkou žádný další gól nepadl a tak mohli jít hráči Žihle do kabin s příjemným náskokem 2:0

Další dvě branky

Další dvě branky ještě byly připsány k tomuto souboji.

V zápise jsou obě ve stejné minutě. V 0. minutě se mezi střelce nejprve za domácí zapsal Václav Šimice.

Následně se za hosty taktéž v 0. minutě do seznamu střelců přidal Jaroslav Horský, který proměnil pokutový kop.

Žihle tak první zápas vyhrála, veze domů 3 body a je v horní polovině tabuky sezóny 2016/2017...

GRATULUJEME

TJ Sokol Dobříč
TJ Sokol Dobříč: První zápas a prohra, ještě k tomu doma. To zamrzí. Nesmíme ale věšet hlavy a soustředit se na další kolo. Prohra nás mrzí, nehráli jsme nejhůř, ale na soupeře jsme dnes neměli.

TJ Slavoj Žihle B
TJ Slavoj Žihle B: Povedl se nám vstup do utkání, po chvíli jsme vedli 2:0. To bylo rozhodující. Poté jsme už byli schopni si zápas a vítězství pohlídat.

T. Nový [-] - V. Svoboda [-] , F. Souček [-] , Š. Levora [-] , J. Kusák [-] , M. Kondelík [-] , V. Šimice [-] , P. Nikolič [-] , M. Fencl [-] , V. Zeman [-] , R. Strych [-]

V. Novák [-] - V. Fink [-] , L. Rázek [-] , M. Hackr [-] (61. J. Horský [-] ) , D. Kunt [-] , L. Meiner [-] , S. Bláha [-] , J. Huček [-] , J. Fidler [-] , O. Čapek [-] (70. S. Tureček [-] ) , F. Hořejší [-]

ŽK: 62. J. Kusák , 80. F. Souček - 20. O. Čapek , 50. S. Bláha , 77. L. Rázek , 88. D. Kunt .
Počet diváků: 30. Rozhodčí: OLIVERIUS Jiří - LEVORA Radek (N), VOJTĚCH Jaroslav (N).