Kaznějov promarnil vedení a je opět poslední

12. J. Kiss , 85. M. Kozlík - 36. A. Mravík , 47. J. Mareš , 57. A. Mravík , 60. J. Mareš
0

Ledce po výhře v Kaznějově drží kontakt s prvními týmy, v utkání padlo nakonec šest branek.

Vyrovnaná první půle přinesla branky i spálené šance

Do  utkání nastoupili lépe domácí a po dvanácti minutách hry se po dorážce Kuby Kissa dostali do vedení. Postupně přicházely i další šance, tutové šance měli Vašíček a Polívka, ovšem druhý gól domácích nepřidali. Za hosty se dvakrát do gólové šance dostal Pašek, ale ani on se netrefil. Až když se ke slovu dostal deset minut před pauzou Alois Mravík, který si na třiceti metrech od branky připravil míč na střelu a naprosto přesně zakončil - 1:1.

Vstup se nad míru povedl hostům

Do druhé půle vletěli hosté parádně. Z první akce se dostali do vedení. Odražený míč si vzal Mravík, přihrál pod sebe na Mareše a ten křižnou střelou skóroval. Deset minut poté odcentroval Gleissner ze strany a Mravík přímo z voleje napálil míč přesně - 1:3. A po hodině hry si lyšácky počínal Mareš, který si všiml vyběhnuvšího brankaře a téměř z půle vyslal přesný lob - 1:4. Domácí úplně vypadli z tempa a nic se jim nedařilo. Přesto pět minut před koncem ještě kosmeticky upravil po centru Kozlík - 2:4.

FK Bohemia Kaznějov B
pan Kopecký: První půle vyrovnaná a ve druhé jsme přestali hrát.

FK Ledce
Marek Matějka: Z naší strany první půle špatná, druhá přesně naopak.

Počet diváků: 60. Rozhodčí: ŠIMEK František - BUCHTELÍK Lukáš (N), MAREŠ Jiří (N).