5.kolo, Karlovarský | 1.B třída , 2016-2017

--

Vary opět stoprocentní

28. O. Kucik , 58. D. Tomčík (p.) - 16. D. Slakoper , 36. G. Rešl , 52. M. Holcman (p.) , 82. G. Rešl , 90. D. Krlička
0

Ani Kynžvart nedokázal zastavit rozjetou mašinu z Karlových Varů, i když to v první půli vypadalo ještě pro domácí slibně, když prohrávali pouze o jeden gól

Vary šly rychle do vedení

Karlovy Vary začaly zápas aktivně stejně jako všechny své utkání a hned v 16. minutě se ujaly vedení, když se trefil Daniel Slakoper 0:1 a poslal hosty do vedení. Klid na kopačkách Karlových Varů dlouho nezůstal, protože s vyrovnáním přispěchal domácí Ondřej Kucík, který si tváří v tvář gólmanovi hostí krásně poradil a srovnal na 1:1. Hosté ale přidávali na obrátkách a do poločasu přidali další branku, kterou vstřelil Gabriel Rešl 1:2. To bylo ve 36. minutě a do konce poločasu už se nic zásadního nestalo a šlo se do kabin.

Druhá půle přinesla dvě penalty

Do druhé půle vstoupili hosté aktivněji a žádnou korekci zápasu nedopustili a přidali rychle další branku, kterou vstřelil Michal Holcman z pokutového kopu, to se psala 52. minuta. Domácím se podařilo ještě snížit a to také z pokutového kopu a bylo to 2:3 zásluhou Davida Tomčíka. Hosté předváděli krásné kombinace a v 82. minutě se dočkali další branky, když se krásnou dalekonosnou střelou trefil svým druhým gólem Gabriel Rešl, který zvyšoval na 2:4. Do konce zápasu na konečných 2:5 se hosté trefili ještě jednou, když rozvlnil síť Daniel Krlička.