1.kolo, Liberecký | Česká Lípa | III. třída sk. A, 2016-2017

--

--

Kunratice doma opět berou tři body

0

Kunratice se dnes dobře připravily a hosty dokázaly vyprovodit z jejich hřiště výsledkem 2:1. V posledním zápase si tedy udělali radost hlavně domácí, a to i tím, že se hostům přiblížili na rozdíl třech bodů...

Poločas ale vyzněl lépe pro hosty

V prvním poločase se žezla chopili hosté a hned ze začátku začali domácí obraně zatápět, i přes to, že hosté nepřijeli kompletní. Oba celky dostaly prostor pro své šance, ale byli to jen hosté, kteří dokázali proměnit tu největší šanci. Ta přišla ve 13. minutě a zasloužil se o ní kapitán Satranský, který tak poslal hosty do vedení. Poločas poté dozněl za téhož stavu a nutno přiznat, že vícero důležitého se již ani neodehrálo, byť na to čas ještě byl. Půle tak skončila za výsledku 0:1. Jenže nadcházela i půle druhá.

Hosté neskutečně propadli

Jak hrál dobře Oldřichov v půli první, tak špatně hrál v půli druhé. Nikdo neví, co se stalo, ale je fakt, že do druhé půle nenastoupil celek hostů, který naskočil do půle předešlé. Měli problémy a domácí jim je jen přidělávali. Na řadu totiž přišlo duo Bobeláků. Nejdříve se prosadil Rudolf, ten starší, a to v 75. minutě. Po něm přišel na řadu Tomáš a rozhodl utkání ve prospěch domácích v 83. minutě. Na to hosté tedy nenašli odpověď a prohrávají v zápase, který ztratili hlavně svou vinou, v konečném poměru 2:1. Hráči hostů si, bohužel pro ně, nezpříjemnili konec podzimu, byť to měli ve svých rukou.

TJ Jiskra Nový Oldřichov
Vladislav Satranský (vedoucí Oldřichova): První půle byla v pořádku, tam jsme hráli totiž to naše a vůbec to nebylo špatné. Jenže tým, který nastoupil do půle druhé, ten jsem nepoznával. Nechápu, co se stalo, ale hráči naskočili do druhé půle jako vyměnění. Bohužel, nemám ani koho vypíchnout.