3.kolo, Liberecký | Česká Lípa | Okresní přebor , 2016-2017

--

Police domácí zápas hrubě nezvládla

45. J. Koutný , 65. J. Koutný (p.) , 85. M. Červený
0

Police v minulém kole vykradla Bukovany a dnes se vidina bodů rýsovala i na domácí půdě. Domácí ovšem museli být dost skeptičtí, protože kádr hostů z Kravař začíná čím, dál, tím více nahánět hrůzu...

0:1

V první půli to byli hosté, kteří se předvedli šancí. Nic z toho ovšem nebylo. Police hrála doma a proto pochopila, že takhle to zjevně nepůjde a začala soupeře tlačit šancí za šancí. Bohužel pro domácí, takových pět tutovek neproměnili, což je pro ně jen a pouze škoda, utkání poté mohlo vypadat úplně jinak. Navíc když šli čtyřikrát sami na bránu. Ale byli to hosté, kteří nakonec docílili první branky. Ve 45. minutě, tedy v poslední možné chvíli, se ujal míče Jan Koutný, který využil chyby domácího obránce, zbylým bekům utekl a zavěsil na 0:1. Poté se hned odpískala přestávka a Kravaře odešli s vedením 0:1.

Police se nedokázala prosadit

Domácí v prvních patnácti minutách přitápěli pod kotlem a znovu se snažili dát branku. Dokonce kopali penalu, jenže ta dopadla jako všechny dosud zmařené šance domácích. Poté kopali penaltu také hosté, a ukázali domácím, jak se pokutový kop proměňuje. Znovu se míče chopil Jan Koutný a znovu se nemýlil. To zrovna odbyla 65. minuta. Po této brance domácí psychicky odešli a utkání se spíše už jen dohrávalo. Police hru otevřela a hrála vabank, ale branky se dnes fanoušci svého oblíbeného celku nedočkali. Naopak hosté ještě přidali jednu třešničku a to v 85. minutě, kterou měl na svědomí Marian Červený. Konečné skóre bylo 0:3.

TJ Sokol Horní Police
Stanislav Kadlec (trenér Police): Hosté se po našich chybách mohli radovat, hlavně v té druhé půli. Upřímně jsem ale očekával to, že dostaneme bůra, protože v Kravařích mají velice kvalitní a perspektivní tým. Za dva roky bude ten tým jinde. Dnes jsme prostě doplatili na neproměnění všech našich šancí. Mohl bych vypíchnout Šamšu, na prostředku byl hodně cítit, dost toho odběhal.

A. Havlík [-] - T. Štický [-] (60. J. Jánský [-] ) , R. Kubaš [-] (83. J. Kodeš [-] ) , L. Šamša [-] , P. Věchet [-] , M. Vágner [-] - T. Benda [-] , S. Kadlec [-] , M. Bizoň [-] - D. Kalina [-] (46. P. Babický [-] ) , D. Kalina [-] (69. M. Bizoň [-] ) -