10.kolo, Plzeňský | 1.B třída sk. C, 2016-2017

--

--

V duelu rezerv Slavia skolila Mýto

0

Domácí zápas s Mýtem rozhodli ve druhé půli, kdy po bezbrankovém první poločase udeřili hned dvakrát.

V 10. kole Slavia"B" přivítala rezervu Mýta. Pokud chtěl náš tým udržet krok s ostatními týmy z horní částí tabulky musel dnes bodovat. První poločas byl lepší tým z Mýta, kdy však ani jednu ze svých šancí nevyužil a do kabin se tak šlo za stavu 0:0.

Druhý poločas začal opět lépe tým hostí, kdy však 100% šanci vychyytal domácí golman Michal Loužecký. Jakoby tato situace probudila hráče domácího týmu a od té doby zařadili vyšší rychlost. Ta vyústila v první gól domácích, kdy z rohového kopu Martin Hrubý našel ve vápně hlavu Lukáše Míčka. V dalších minutách slávisté drželi nadějný výsledek a po zásluze z breaku David Takáč našel levačkou hlavu Filipa Loukoty. Vedení 2:0 už vydrželo až do konce.

SK Slavia Vejprnice B
Lukáš Míčko: "Připsali jsme si důležité tři body a děkujeme všem kteří nás dnes přišli podpořit!"

M. Loužecký [-] - R. Fiala [-] (64. D. Takáč [-] ) , F. Loukota [-] , J. Guldán [-] (22. M. Hrubý [-] ) , K. Stuchl ml. [-] , M. Mottl [-] , L. Csambal [-] , J. Rollinger [-] , O. Herzog [-] , L. Míčko [-] , P. Loužecký [-]