9.kolo, Plzeňský | 1.B třída sk. A, 2016-2017

55. P. Opava , 81. M. Trejbal (p.) - 14. J. Černý , 21. D. Frank , 36. M. Bořil , 40. V. Braun , 51. M. Bořil , 61. V. Landrgott , 72. D. Frank , 86. J. Černý , 89. M. Šinál
0

Ofenzivní smršť a vysoké vítězství.

Skvělý nástup hostujících borců

Hostující nastoupili do zápasu velmi aktivně, drželi míč, vytvářeli si šance, přesně podle představ realizačního týmu, po gólech Jakuba Černého a Dominika Franka vedli v 21.minutě již 2:0, do poločasu přidali góly ještě Miroslav Bořil Václav Braun.

Hosté si hlídali vysoké vedení a dále navyšovali skóre

Hned v 51.minutě přidal druhou branku nejlepší střelec hostů Miroslav Bořil v zápětí se za domácí trefil Pavel Opava, poté úřadovali opět hosté - 61.minuta Václav Landrgrott a 72. minuta v pořadí druhý dvougólový střelec Dominik Frank. Domácí Martin Trejbal v 81.minutě zužitkoval výhodu penalty - 2:7. Hosté však po pokynech trenérů nepolevili, naopak, ještě přidali a odměnou jim byly dva góly v samém závěru. Nejprve v 86. minutě třetí dvougolový střelec a druhý nejlepší střelec týmu Jakub Černý, v zápětí o sobě dal střelecky vědět taky Martin Šinál, který svým druhým gólem v sezoně upravil na konečných 9:2 z pohledu hostů.

Hráči zápasu: Pavel Opava - Václav Braun.

TJ Start Bělá nad Radbuzou
Pavel Cingroš: Výborný výsledek, skvělá hra hostů, vstup do zápasu podle představ, rozhodli také zkušenosti, avšak také zmínění o prozatimní nespokojenosti s postavením v tabulce,pochvala pro celý tým, pochvala pro domácího Pavla Opavu a kapitána Josefa Pikla, kteří se snažili, jak jen mohli. Z hostujícího týmu vyzdvižen střelec jednoho gólu Václav Braun.

TJ Chodský Újezd
M. Růžička [-] - P. Štěrba ml. [-] (14. J. Čepelák [-] ) , V. Raba [-] (82. M. Founě [-] ) , J. Zivčák [-] , T. Sykal [-] (28. R. Miklas [-] ) , P. Opava [-] , J. Zivčák [-] , J. Pikl [-] , L. Pikl st. [-] , M. Trejbal [-] , M. Beneš [-]

T. Jarina [-] - M. Tomášek [-] , M. Pustovojt [-] , V. Braun [-] , V. Iščenko [-] (39. K. Pangrác [-] ) - D. Frank [-] , V. Landrgott [-] (80. P. Cingroš [-] ) , M. Šinál [-] , J. Sopko [-] - J. Černý [-] , M. Bořil [-] (80. L. Votava [-] )

Počet diváků: 80. Rozhodčí: Homr Michal - OPAVA František (N), JARINA Pavel (N).