5.kolo, Moravskoslezský | Opava | Okresní přebor , 2016-2017

--

Ve šlágru úspěšnější Stěbořice

0

V utkání kola byly úspěšnější Stěbořice, které bodově vykradly Budišov.

První dvacetiminutovka zápasu jasně patřila domácímu Budišovu, který se třikrát dostal do velkých tutovek. Roman Modelský šel sám na brankáře Loserta a nedal. V další šanci po rohu Modelský přestřelil z metru bránu. Do třetice všeho špatného opět Roman Modelský v nadějné pozici volil místo zakončení kličku a hostující obrana mu míč odebrala. Stěbořice byly v tuto chvíli bez šance. Po dvaceti minutách se hra vyrovnala a přelévala se z jedné strany na druhou bez výraznějšího ohrožení branky.První poločas tedy žádnou branku nenabídl.

Ve druhé části se do více tutovek dostala hostující družina ze Stěbořic, která sázela na rychlé brejky. V 57. minutě využil zaváhání domácího stopera Jakuba Lasáka Roman Kokošek a s klidem pokerového hráče zavěsil – 0:1. I v dalším průběhu byly Stěbořice nebezpečnější, ale Michal Jamnický dvakrát nevyzrál v samostatném nájezdu na domácího brankáře Aleše Krásu. Chuť si spravil sedm minut před koncem, kdy vyražený balon zametl k tyči budišovské branky – 0:2. Budišov vykřesal jiskérku naděje v 88. minutě , když po centru zprava Roman Modelský hlavou přeloboval hostujícího brankáře Jakuba Loserta – 1:2. V závěru ještě zaváhal v nadějné pozici domácí Aleš Levák a Stěbořice tak bodově vyloupily Budišov.

TJ Spartak Budišov nad Budišovkou
Jaroslav Kostecki (vedoucí mužstva): V prvním dějství jsme měli tři gólovky, které jsme nedali. Druhé dějství bylo vyrovnané, ale soupeř měl více šancí. Kluci začali zbytečně sólovat a hrát na sebe.

TJ Sokol Stěbořice
Milan Hanslík (trenér): V první půli nás k ničemu nepustili a v první dvacetiminutovce si vypracovali tři šance. Ve druhé nám vyšly dva brejky. Chtěl bych pochválit soupeře. Hráli jsme s nejlepším týmem okresu.

A. Krása [-] - J. Lasák [-] , O. Martynek [-] (87. P. Metelka [-] ) , M. Marek [-] (46. F. Pražák [-] ) , T. Skácel [-] - J. Kuric [-] (77. A. Levák [-] ) , R. Modelský [-] , P. Pizur [-] (61. E. Levák [-] ) , J. Vondrouš [-] , J. Němeček [-] - M. Pražák [-] (69. O. Veliký [-] )

J. Losert [-] - D. Burda [-] , J. Holubec [-] , M. Jamnický [-] , R. Kokošek [-] (87. O. Šumbera [-] ) , O. Šmalec [-] , M. Fiedler [-] , M. Paleta [-] , M. Kokeš [-] (74. M. Josefus [-] ) , L. Burda [-] , P. Vavrečka [-]

Hráči zápasu: A. Krása , T. Skácel - J. Holubec .
Počet diváků: 106. Rozhodčí: HEISER Jaroslav - MIGOTA Tomáš, HUDEČEK Lukáš.