10.kolo, Královéhradecký | Jičín | III. třída , 2016-2017

Češov deklasoval domácí Žeretice 0:5.

0

Podrobnosti přineseme později.

Poločasové vedení Češova 0:2 dalo tušit, jak se bude vyvíjet druhý poločas.

Druhý poločas přinesl další tři branky do sítě domácích a vítězství Češova 0:5 bylo na světě.

Žeretice
Řeháček Tomáš (trenér Žeretic): Podrobnosti přineseme později.

Češov
Trejbal Martin (vedoucí Češova): Sousedské derby v Žereticích jsme sice výsledkově jasně ovládli,ale předvedená hra ve druhém dějství byla ohromná nuda.Domácí hráli více jak 50 minut o devíti hráčích a my místo toho ,aby jsme si vylepšili skóre,tak jsme hru brzdili a hráli velice neúčelně.Domácí byli naprosto odevzdaní.Za stavu 0:4 jsme obdrželi naši šestou červenou kartu,potřetí stejný hráč.Co na to říci???