20.kolo, Královéhradecký | Jičín | Okresní přebor , 2016-2017

--

--

Zápas byl za stavu 0:0 ukončen (zdravotní indispozice hráče)

0

Hlas trenéra Chomutic k nedohranému zápasu: ,,Před zápasem byl jasným favoritem hostující celek z Němyčevse! Ten taky od začátku utkání měl herní převahu, ale Naši hráči svou bojovností dotáhli poločas do bezbrankového stavu 0:0! V kabině jsme si řekli, že se pokusíme nějaký ten bodík udělat a vlastně nečekaně dovézt zápas do úspěšného konce! Hned na začátku druhého poločasu jsme přišli o našeho stopera, který bohužel po druhé žluté kartě musel předčasně do sprch! To se ještě více zvýšil tlak našeho soupeře, který ale měl špatnou koncovku! Paradoxně domácí z brejku měli největší šanci, kterou ale zneškodnil hostující brankář! A pak se to stalo, v 72 minutě na hřišti zkolaboval hostující hráč Lukáš Jezbera a jenom díky bleskovému zásahu na hřišti se ho podařilo oživit!! Celý stadion ztichnul a netrpělivě čekal na příjezd záchranné služby! Po této šokující události se nikomu z hráčů nechtělo už dohrát zápas! Smekám "klobouk" před panem rozhodčím Szamkem který celou tuto situaci vyřešil na výbornou! Nic jiného si nepřejeme než aby se hráč Lukáš Jezbera co nejdříve uzdravil.´´

TJ Sokol Chomutice
Kloutvor Miroslav (trenér Chomutic):

TJ Sokol Nemyčeves
Horna Roman (trenér Nemyčevse):

P. Lenč [-] - T. Scháňko [-] , R. Ulrych [-] , L. Huráň [-] , O. Plítek [-] - M. Šubrt [-] , M. Plítek [-] - A. Budina [-] , L. Kloutvor [-] , O. Lemberk [-] , J. Novotný [-]

M. Kateřiňák [-] - L. Jezbera [-] , T. Trč [-] (25. J. Řada [-] ) , K. Hochman [-] , T. Tomášek [-] , J. Janků [-] , P. Calta [-] , M. Zítka [-] , M. Pánek [-] , J. Calta [-] , O. Brett [-] (55. T. Neuschl [-] )

ŽK: 45. M. Šubrt - 67. K. Hochman . ČK: 49. M. Šubrt .
Místo: Chomutice. Počet diváků: 70. Rozhodčí: Šamko Vladislav - KRIEGLER Pavel, VOŇKA Jiří (N).