11.kolo, Královéhradecký | 1.A třída , 2016-2017

--

--

Nový Hradec díky gólovému druhému poločasu porazil Třebechovice

0

Hosté z Nového Hradce rozhodli o svých třech bodech hlavně ve druhém poločase, ve kterém těžili z aktivního napadání a vstřelili čtyři góly.

Vyrovnaný poločas

Vstup do zápasu se lépe vydařil hostům z Nového Hradce. Už v šesté minutě mohli Hradečané těžit ze svižné kombinační akce, po které se do gólového zakončení dostal Jiří Bendig. Ze svého jednobrankového vedení se ale hosté radovali jen zhruba patnáct minut. Ve dvacáté první minutě totiž Třebechovičtí využili zaváhání v obraně hostů a po trefě Adama Lochmana srovnali na 1:1. Prakticky vzápětí mohli Třebechovičtí zvrátit stav na svoji stranu, tým Nového Hradce ale výborným zákrokem podržel gólman Jan Šebesta. Poločas tak i díky němu skončil nerozhodně 1:1.

Nový Hradec čtyřmi góly rozhoduje

Ve druhé půli Novému Hradci vycházelo aktivní napadání třebechovické rozehrávky, které nutilo domácí fotbalisty k chybám. Nový Hradec se tak už tři minuty po zahájení druhého poločasu dostal do vedení, když gól na 1:2 vstřelil Tomáš Matějka. Hosté nadále pokračovali ve své aktivitě a zhruba po hodině hry přidali dva rozhodující slepené góly. Těm předcházela situace z šedesáté první minuty, kdy domácí David Hruška zastavil postup hostů jen za cenu červené karty. V šedesáté druhé minutě nejprve zvýšil vedení Nového Hradce Martin Šmíd, na něj o minutu později navázal střídající Miroslav Sajvera. Definitivní podobu rozhodnutému výsledku Novohradečtí dodali v sedmdesáté šesté minutě, kdy na konečných 1:5 dával dvougólový Martin Šmíd.

SK Třebechovice pod Orebem
Karel Bíl - vedoucí mužstva SK Třebechovice: První poločas jsme hráli jakžtakž a šli do kabin za nerozhodného stavu. Ovšem druhá půle nám opět nevyvedla a dostali jsme 4 góly po našich vlastních chybách a nedorozuměních.

V. Cejnar [-] - Š. Kouba [-] (80. J. Voltr [-] ) , P. Soukup [-] (86. S. Jech [-] ) , J. Želízko [-] , A. Lochman [-] , M. Vích [-] , M. Bíl [-] , R. Bíl [-] , M. Věříš [-] , D. Hruška [-] , J. Šreibr [-]