3.kolo, Královéhradecký | 1.A třída , 2016-2017

--

--

Vrchlabí vysoko porazilo Černilov

0

Fotbalisté Vrchlabí se v zápase s Černilovem rozstříleli a mohli slavit první výhru v sezoně.

Domácí se ujímají vedení

Po dvou úvodních kolech, ve kterých tým Vrchlabí nevyhrál a navíc inkasoval jedenáct branek, se Vrchlabským zadařilo v zápase s Černilovem. Domácím se od úvodu dařilo lépe tvořit hru než hostům. Vrchlabští se s větší jistotou drželi na balonu a jejich kombinace vedla k většímu množství střeleckých pokusů. Svoji herní převahu domácí poprvé zužitkovali ve dvacáté sedmé minutě, když hostujícího gólmana Lukáše Voltra překonal domácí Jiří Havránek. Domácí útočník tak zahájil svůj povedený výkon a tři minuty před koncem poločasu se postaral i o druhý gól Vrchlabí. Domácí tak šli do kabin s dvoubrankovým náskokem.

Vrchlabí navyšuje skóre

Ve druhé půli domácí pokračovali v nastaveném obrazu hry. Vrchlabští byli i díky svému vedení sebevědomější a svému soupeři toho příliš nedovolili. Fotbalisté Vrchlabí se navíc neuzavřeli do obranné ulity, aby bránili své dvougólové vedení. Domácí naopak pokračovali ve svém ofenzivním výkonu, díky kterému přidali ještě další trefy. Téměř po hodině hry přišla rozhodující pasáž, ve které domácí dvěma góly definitivně rozhodli o své výhře. V padesáté deváté minutě svůj hattrick zkompletoval Jiří Havránek. V šedesáté druhé minutě se nedovolené hry ve vlastním vápně dopustil Vojtěch Hrubý a rozhodčí nařídil pokutový kop ve prospěch Vrchlabí. K penaltě se postavil Jan Fink, který překonal gólmana Lukáše Voltra, a Vrchlabí vedlo už 4:0. Domácí tak kráčeli za prvními třemi body, které ještě v sedmdesáté sedmé minutě pojistil pátým gólem Petr Žďárský. Vrchlabí porazilo Černilov 5:0.

FC Vrchlabí
David Votoček - trenér FC Vrchlabí: V dnešním zápase musím hráče pochválit za plnění všech instrukcí, které jsem jim naordinoval. Celé utkání se odehrávalo v naší režii, hráči dobře kombinovali a také stříleli tížené góly, a proto zůstaly tři body zaslouženě doma.