2.kolo, Karlovarský | Krajský přebor , 2016-2017

Čtyři hráči zápas nedohráli

11. J. Makrlík , 75. J. Rau (vl.) , 83. Z. Joza - 42. L. Kočí
0

V nervozním utkání nebylo o vzruch nouze

Na hřišti v Lomnici se od začátku hrálo divoké a místy dost tvrdé a nervozní utkání.V 11. minutě šli domácí do vedení, které zařídil Jan Makrlík.V 35. minutě se na hřišti strhla hromadná šarvátka, jejím výsledkem byli tři vyloučení hráči - domácí Jan Veselý a Josef Janovský a hostující Adam Vild.Hosté tím pádem hráli v početní výhodě a zužitkovali ji ve 42. minutě, když do prázdné brány dorazil míč Lukáš Kočí.

Domácí dokázali urvat tři body

Do druhé půle domácí i v početní nevýhodě dokázali hosty zatlačit na jejich půli.V 75. minutě jim pomohl hostující Jakub Rau, který si srazil balón do vlastní brány a domácí vedli 2 : 1.V 83. minutě navýšil vedení Zbyněk Joza.V 88. minutě byl vyloučen hostující Tomáš Kovařík a doplnil tak trojici vyloučených, z prvního poločasu.