Zápas skončil remízou

1

Moravice šla do vedení, ale Deštné dokázalo třemi góly zápas zvrátit. Posední slovo však patřilo hostů, kterí dvěma góly v rozmezí dvou minut srovnali. V zápase se zaskvěl autor hattricku hostující Lukáš Klement.

Počet diváků: 70. Rozhodčí: VÁLEK Jaromír - STAŇO Milan (N), BARTLÍK Pavel (N).

11. 9. 2016 07:51
Hráč, Administrátor klubu, Zpravodaj, Fotograf - TJ Sokol Deštné | Moravskoslezský | Opava
Deštné se nepoučilo z předchozích utkání se Sosnovou a opět zbytečně ztratilo vyhraný zápas. Sosnová jako vždy vyrazila s agresivní hrou, stěžovala si na rozhodčí, který zápas vůbec nezvládal. To vyústilo v 55 minutě potyčkou po níž šla Sosnová do 10. Deštné po té navýšilo náskok na dvě branky, ale i to bylo málo. Laksní hrou Deštné došlo k vyrovnání a tak při závěrečném hvizdu byl stav 3:3.