Sokol Přestavlky
Klub: Sokol Přestavlky
A-tým klubu2026-2027
Pro zobrazení minulých sezón musíte být přihlášení.
Aktuální soutěž
Středočeský | Benešov | III. třída sk. APoslední zápasy
-
Týnec - Přestavlky Online volný 3:0 (2:0) 30.08. 17:00 -
Přestavlky - Benešov B Online volný 1:5 (1:3) 05.09. 17:00 -
Čerčany - Přestavlky Online volný 5:3 (1:1) 12.09. 17:00 -
Přestavlky - Krhanice Online volný 4:0 (2:0) 20.09. 16:30 -
Přestavlky - Soběhrdy Online volný 6:2 (4:1) 26.09. 16:30 -
Votice B - Přestavlky Online volný 2:6 (2:3) 03.10. 16:00 -
Přestavlky - Nespeky B Online volný 3:2 (2:1) 10.10. 16:00 -
Poříčí B - Přestavlky Online volný 1:0 (0:0) 18.10. 16:00 -
Přestavlky - Janovice Online volný 3:3 (3:1) 24.10. 14:30 -
Bystřice - Přestavlky Online volný 2:5 (2:3) 01.11. 14:00 -
Přestavlky - Neveklov Online volný 5:1 (2:1) 07.11. 13:30
-
Online volný 30.08. 17:00 Týnec
3:0 (2:0)
Přestavlky
-
Online volný 05.09. 17:00 Přestavlky
1:5 (1:3)
Benešov
B
-
Online volný 12.09. 17:00 Čerčany
5:3 (1:1)
Přestavlky
-
Online volný 20.09. 16:30 Přestavlky
4:0 (2:0)
Krhanice
-
Online volný 26.09. 16:30 Přestavlky
6:2 (4:1)
Soběhrdy
-
Online volný 03.10. 16:00 Votice B
2:6 (2:3)
Přestavlky
-
Online volný 10.10. 16:00 Přestavlky
3:2 (2:1)
Nespeky
B
-
Online volný 18.10. 16:00 Poříčí B
1:0 (0:0)
Přestavlky
-
Online volný 24.10. 14:30 Přestavlky
3:3 (3:1)
Janovice
-
Online volný 01.11. 14:00 Bystřice
2:5 (2:3)
Přestavlky
-
Online volný 07.11. 13:30 Přestavlky
5:1 (2:1)
Neveklov
| Tabulka | Z | Skóre | B | |
|---|---|---|---|---|
| 1 | FK Týnec | 11 | 59:13 | 26 |
| 2 | FK Benešov B | 11 | 54:24 | 24 |
| 3 | Soběhrdy | 11 | 29:22 | 23 |
| 4 | Sokol Přestavlky | 11 | 36:26 | 19 |
| 5 | Vrch.Janovice | 10 | 34:28 | 18 |
| Nejlepší střelci | Góly | |
|---|---|---|
| 1 | Tomáš Horčička | 13 |
| 2 | Michael Gecov | 12 |
| 3 | Roman Vojkůvka | 11 |
| 4 | Matěj Rosenvald | 10 |
| 5 | Jakub Peter | 10 |
| Jméno | ZB | Ú | BE | |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Jiří Klik | 25 | 50,0% | 0 |
| 2 | Venca Likeš | 20 | 47,6% | 0 |
| 3 | petr hruska | 20 | 47,6% | 0 |
| 4 | Radek Hruška | 13 | 36,1% | 0 |
| 5 | Monika Václavíková | 2 | 40,0% | 0 |





Nejnovější události
R. Hruška 0:30 31.10.2026 Tip: výhra domácích Neveklov R. Hruška 0:30 31.10.2026 Tip: výhra hostů Votice R. Hruška 0:30 31.10.2026 Tip: výhra hostů Nespeky R. Hruška 0:30 31.10.2026 Tip: výhra domácích Bystřice R. Hruška 0:30 31.10.2026 Tip: výhra domácích Janovice