Zaječice
Klub: Zaječice
A-tým klubu2026-2027
Pro zobrazení minulých sezón musíte být přihlášení.
Aktuální soutěž
Středočeský | Benešov | IV. třída sk. BPoslední zápasy
-
Zaječice - Týnec B Online volný 4:1 (2:1) 23.08. 17:00 -
Lešany - Zaječice Online volný 4:0 (1:0) 29.08. 17:00 -
Zaječice - Pyšely B Online volný 2:2 (2:0) 06.09. 17:00 -
Zaječice - Bílkovice B Online volný 10:3 (4:0) 13.09. 17:00 -
Soběhrdy B - Zaječice Online volný 0:3 (0:0) 20.09. 10:15 -
Zaječice - Netvořice Online volný 6:1 (4:0) 27.09. 16:30 -
Teplýšovice C - Zaječice Online volný 3:3 (2:1) 04.10. 14:30 -
Zaječice - Struhařov B Online volný 5:1 (3:1) 11.10. 16:00 -
Václavice - Zaječice Online volný 5:1 (3:1) 17.10. 15:30 -
Zaječice - Postupice B Online volný 2:4 (1:2) 25.10. 14:30 -
Pecerady - Zaječice Online volný 3:1 (1:0) 01.11. 14:00
-
Online volný 23.08. 17:00 Zaječice
4:1 (2:1)
Týnec
B
-
Online volný 29.08. 17:00 Lešany
4:0 (1:0)
Zaječice
-
Online volný 06.09. 17:00 Zaječice
2:2 (2:0)
Pyšely
B
-
Online volný 13.09. 17:00 Zaječice
10:3 (4:0)
Bílkovice
B
-
Online volný 20.09. 10:15 Soběhrdy B
0:3 (0:0)
Zaječice
-
Online volný 27.09. 16:30 Zaječice
6:1 (4:0)
Netvořice
-
Online volný 04.10. 14:30 Teplýšovice C
3:3 (2:1)
Zaječice
-
Online volný 11.10. 16:00 Zaječice
5:1 (3:1)
Struhařov
B
-
Online volný 17.10. 15:30 Václavice
5:1 (3:1)
Zaječice
-
Online volný 25.10. 14:30 Zaječice
2:4 (1:2)
Postupice
B
-
Online volný 01.11. 14:00 Pecerady
3:1 (1:0)
Zaječice
| Tabulka | Z | Skóre | B | |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Pecerady | 11 | 43:16 | 31 |
| 2 | FK Týnec B | 11 | 46:17 | 24 |
| 3 | Pyšely B | 11 | 34:24 | 22 |
| 4 | Postupice B | 11 | 40:27 | 19 |
| 5 | Netvořice | 11 | 35:37 | 18 |
| Nejlepší střelci | Góly | |
|---|---|---|
| 1 | Jiří Moulík | 17 |
| 2 | Jakub Šembera | 14 |
| 3 | Matěj Stejskal | 13 |
| 4 | Karel Laurich | 13 |
| 5 | Patrik Rakáš | 10 |
| Jméno | ZB | Ú | BE | |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Jiří Klik | 36 | 64,3% | 0 |
| 2 | Venca Likeš | 23 | 54,8% | 0 |
| 3 | petr hruska | 19 | 45,2% | 0 |
| 4 | Radek Hruška | 19 | 45,2% | 0 |
| 5 | Monika Václavíková | 4 | 66,7% | 0 |





Nejnovější události
p. hruska 16:42 30.10.2026 Tip: výhra hostů Bílkovice p. hruska 16:42 30.10.2026 Tip: výhra hostů Soběhrdy p. hruska 16:42 30.10.2026 Tip: výhra domácích Pyšely p. hruska 16:42 30.10.2026 Tip: výhra domácích Struhařov p. hruska 16:42 30.10.2026 Tip: výhra hostů Zaječice