Maršovice B
Klub: Maršovice
B-tým klubu2026-2027
Pro zobrazení minulých sezón musíte být přihlášení.
Aktuální soutěž
Středočeský | Benešov | IV. třída sk. APoslední zápasy
-
Maršovice B - Mezno B Online volný 5:2 (3:2) 23.08. 17:00 -
Neveklov B - Maršovice B Online volný 2:8 (2:6) 30.08. 17:00 -
Miličín - Maršovice B Online volný 0:3 (0:1) 05.09. 17:00 -
Heřmaničky - Maršovice B Online volný 4:1 (2:0) 13.09. 16:00 -
Maršovice B - Jírovice Online volný 2:4 (1:2) 20.09. 16:30 -
Drachkov - Maršovice B Online volný 2:3 (0:3) 26.09. 16:30 -
Maršovice B - Budenín Online volný 6:1 (3:0) 03.10. 16:00 -
Maršovice B - Kamberk Online volný 5:2 (4:1) 10.10. 16:00 -
Louňovice - Maršovice B Online volný 5:4 (1:3) 18.10. 15:00 -
Maršovice B - Jablonná Online volný 2:7 (1:2) 25.10. 14:30 -
Olbramovice B - Maršovice B Online volný 6:1 (1:0) 01.11. 14:00
-
Online volný 23.08. 17:00 Maršovice B
5:2 (3:2)
Mezno
B
-
Online volný 30.08. 17:00 Neveklov B
2:8 (2:6)
Maršovice
B
-
Online volný 05.09. 17:00 Miličín
0:3 (0:1)
Maršovice
B
-
Online volný 13.09. 16:00 Heřmaničky
4:1 (2:0)
Maršovice
B
-
Online volný 20.09. 16:30 Maršovice B
2:4 (1:2)
Jírovice
-
Online volný 26.09. 16:30 Drachkov
2:3 (0:3)
Maršovice
B
-
Online volný 03.10. 16:00 Maršovice B
6:1 (3:0)
Budenín
-
Online volný 10.10. 16:00 Maršovice B
5:2 (4:1)
Kamberk
-
Online volný 18.10. 15:00 Louňovice
5:4 (1:3)
Maršovice
B
-
Online volný 25.10. 14:30 Maršovice B
2:7 (1:2)
Jablonná
-
Online volný 01.11. 14:00 Olbramovice B
6:1 (1:0)
Maršovice
B
| Tabulka | Z | Skóre | B | |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Drachkov | 10 | 37:8 | 22 |
| 2 | Miličín | 10 | 23:17 | 20 |
| 3 | Mezno B | 11 | 30:23 | 19 |
| 4 | Maršovice B | 11 | 40:35 | 18 |
| 5 | Kamberk | 11 | 34:29 | 17 |
| Nejlepší střelci | Góly | |
|---|---|---|
| 1 | Ladislav Křemen | 11 |
| 2 | Jakub Kosák | 10 |
| 3 | Jaroslav Hlaváč | 10 |
| 4 | Richard Novák | 8 |
| 5 | Patrik Peršín | 8 |
| Jméno | ZB | Ú | BE | |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Jiří Klik | 22 | 44,0% | 0 |
| 2 | petr hruska | 18 | 42,9% | 0 |
| 3 | Venca Likeš | 16 | 38,1% | 0 |
| 4 | Radek Hruška | 14 | 38,9% | 0 |
| 5 | Monika Václavíková | 1 | 16,7% | 0 |





Nejnovější události
p. hruska 16:43 30.10.2026 Tip: výhra hostů Mezno p. hruska 16:43 30.10.2026 Tip: výhra domácích Budenín p. hruska 16:43 30.10.2026 Tip: remíza Jablonná - Kamberk p. hruska 16:43 30.10.2026 Tip: výhra hostů Heřmaničky p. hruska 16:43 30.10.2026 Tip: výhra domácích Neveklov