SK Posázavan Poříčí n. S. B
Klub: SK Posázavan Poříčí n. S.
B-tým klubu2026-2027
Pro zobrazení minulých sezón musíte být přihlášení.
Aktuální soutěž
Středočeský | Benešov | III. třída sk. APoslední zápasy
-
Nespeky B - Poříčí B Online volný 3:1 (2:1) 23.08. 15:00 -
Krhanice - Poříčí B Online volný 4:3 (3:2) 29.08. 17:00 -
Poříčí B - Janovice Online volný 8:2 (4:1) 06.09. 17:00 -
Bystřice - Poříčí B Online volný 2:4 (0:1) 12.09. 17:00 -
Poříčí B - Neveklov Online volný 4:1 (3:0) 20.09. 16:30 -
Týnec - Poříčí B Online volný 5:0 (1:0) 25.09. 17:00 -
Poříčí B - Benešov B Online volný 1:6 (0:4) 03.10. 16:00 -
Čerčany - Poříčí B Online volný 2:3 (1:1) 10.10. 16:00 -
Poříčí B - Přestavlky Online volný 1:0 (0:0) 18.10. 16:00 -
Soběhrdy - Poříčí B Online volný 2:1 (0:0) 25.10. 14:30 -
Poříčí B - Votice B Online volný 6:0 (3:0) 31.10. 14:00
-
Online volný 23.08. 15:00 Nespeky B
3:1 (2:1)
Poříčí
B
-
Online volný 29.08. 17:00 Krhanice
4:3 (3:2)
Poříčí
B
-
Online volný 06.09. 17:00 Poříčí B
8:2 (4:1)
Janovice
-
Online volný 12.09. 17:00 Bystřice
2:4 (0:1)
Poříčí
B
-
Online volný 20.09. 16:30 Poříčí B
4:1 (3:0)
Neveklov
-
Online volný 25.09. 17:00 Týnec
5:0 (1:0)
Poříčí
B
-
Online volný 03.10. 16:00 Poříčí B
1:6 (0:4)
Benešov
B
-
Online volný 10.10. 16:00 Čerčany
2:3 (1:1)
Poříčí
B
-
Online volný 18.10. 16:00 Poříčí B
1:0 (0:0)
Přestavlky
-
Online volný 25.10. 14:30 Soběhrdy
2:1 (0:0)
Poříčí
B
-
Online volný 31.10. 14:00 Poříčí B
6:0 (3:0)
Votice
B
| Tabulka | Z | Skóre | B | |
|---|---|---|---|---|
| 1 | FK Týnec | 11 | 59:13 | 26 |
| 2 | FK Benešov B | 11 | 54:24 | 24 |
| 3 | Soběhrdy | 11 | 29:22 | 23 |
| 4 | Vrch.Janovice | 10 | 34:28 | 18 |
| 5 | SK Posázavan Poříčí n. S. B | 11 | 32:27 | 18 |
| Nejlepší střelci | Góly | |
|---|---|---|
| 1 | Tomáš Horčička | 13 |
| 2 | Michael Gecov | 12 |
| 3 | Roman Vojkůvka | 11 |
| 4 | Matěj Rosenvald | 10 |
| 5 | Jakub Peter | 10 |
| Jméno | ZB | Ú | BE | |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Jiří Klik | 25 | 50,0% | 0 |
| 2 | Venca Likeš | 20 | 47,6% | 0 |
| 3 | petr hruska | 20 | 47,6% | 0 |
| 4 | Radek Hruška | 13 | 36,1% | 0 |
| 5 | Monika Václavíková | 2 | 40,0% | 0 |





Nejnovější události
R. Hruška 0:30 31.10.2026 Tip: výhra domácích Neveklov R. Hruška 0:30 31.10.2026 Tip: výhra hostů Votice R. Hruška 0:30 31.10.2026 Tip: výhra hostů Nespeky R. Hruška 0:30 31.10.2026 Tip: výhra domácích Bystřice R. Hruška 0:30 31.10.2026 Tip: výhra domácích Janovice