Louňovice
Klub: Louňovice
A-tým klubu2026-2027
Pro zobrazení minulých sezón musíte být přihlášení.
Aktuální soutěž
Středočeský | Benešov | IV. třída sk. APoslední zápasy
-
Olbramovice B - Louňovice Online volný 2:1 (2:0) 30.08. 14:00 -
Louňovice - Mezno B Online volný 2:5 (1:1) 06.09. 15:00 -
Neveklov B - Louňovice Online volný 4:2 (2:1) 13.09. 14:00 -
Louňovice - Miličín Online volný 0:0 (0:0) 20.09. 15:00 -
Heřmaničky - Louňovice Online volný 0:2 (0:2) 27.09. 16:00 -
Louňovice - Jírovice Online volný 2:1 (0:0) 04.10. 15:00 -
Drachkov - Louňovice Online volný 4:0 (3:0) 11.10. 16:00 -
Louňovice - Maršovice B Online volný 5:4 (1:3) 18.10. 15:00 -
Kamberk - Louňovice Online volný 3:2 (0:1) 24.10. 14:30 -
Budenín - Louňovice Online volný 5:1 (3:0) 31.10. 14:00 -
Louňovice - Jablonná Online volný 2:1 (1:1) 07.11. 14:00
-
Online volný 30.08. 14:00 Olbramovice B
2:1 (2:0)
Louňovice
-
Online volný 06.09. 15:00 Louňovice
2:5 (1:1)
Mezno
B
-
Online volný 13.09. 14:00 Neveklov B
4:2 (2:1)
Louňovice
-
Online volný 20.09. 15:00 Louňovice
0:0 (0:0)
Miličín
-
Online volný 27.09. 16:00 Heřmaničky
0:2 (0:2)
Louňovice
-
Online volný 04.10. 15:00 Louňovice
2:1 (0:0)
Jírovice
-
Online volný 11.10. 16:00 Drachkov
4:0 (3:0)
Louňovice
-
Online volný 18.10. 15:00 Louňovice
5:4 (1:3)
Maršovice
B
-
Online volný 24.10. 14:30 Kamberk
3:2 (0:1)
Louňovice
-
Online volný 31.10. 14:00 Budenín
5:1 (3:0)
Louňovice
-
Online volný 07.11. 14:00 Louňovice
2:1 (1:1)
Jablonná
| Tabulka | Z | Skóre | B | |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Drachkov | 11 | 42:8 | 25 |
| 2 | Miličín | 11 | 23:17 | 21 |
| 3 | Mezno B | 11 | 30:23 | 19 |
| 4 | Maršovice B | 11 | 40:35 | 18 |
| 5 | Kamberk | 11 | 34:29 | 17 |
| Nejlepší střelci | Góly | |
|---|---|---|
| 1 | Ladislav Křemen | 11 |
| 2 | Jaroslav Hlaváč | 11 |
| 3 | Jakub Kosák | 10 |
| 4 | Richard Novák | 8 |
| 5 | Patrik Peršín | 8 |
| Jméno | ZB | Ú | BE | |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Jiří Klik | 26 | 46,4% | 0 |
| 2 | petr hruska | 20 | 41,7% | 0 |
| 3 | Radek Hruška | 17 | 40,5% | 0 |
| 4 | Venca Likeš | 16 | 38,1% | 0 |
| 5 | Monika Václavíková | 1 | 16,7% | 0 |





Nejnovější události
p. hruska 16:43 30.10.2026 Tip: výhra hostů Mezno p. hruska 16:43 30.10.2026 Tip: výhra domácích Budenín p. hruska 16:43 30.10.2026 Tip: remíza Jablonná - Kamberk p. hruska 16:43 30.10.2026 Tip: výhra hostů Heřmaničky p. hruska 16:43 30.10.2026 Tip: výhra domácích Neveklov