Netvořice
Klub: Netvořice
A-tým klubu2026-2027
Pro zobrazení minulých sezón musíte být přihlášení.
Aktuální soutěž
Středočeský | Benešov | IV. třída sk. BPoslední zápasy
-
Netvořice - Václavice Online volný 3:1 (0:0) 23.08. 17:00 -
Postupice B - Netvořice Online volný 9:2 (3:2) 29.08. 17:00 -
Netvořice - Pecerady Online volný 0:5 (0:2) 05.09. 17:00 -
Týnec B - Netvořice Online volný 5:1 (2:0) 13.09. 17:00 -
Netvořice - Lešany Online volný 7:2 (3:1) 19.09. 16:30 -
Zaječice - Netvořice Online volný 6:1 (4:0) 27.09. 16:30 -
Netvořice - Bílkovice B Online volný 8:2 (4:1) 03.10. 16:00 -
Soběhrdy B - Netvořice Online volný 0:3 (0:1) 11.10. 10:15 -
Netvořice - Pyšely B Online volný 1:3 (1:1) 18.10. 15:30 -
Netvořice - Teplýšovice C Online volný 5:1 (2:0) 24.10. 14:30 -
Struhařov B - Netvořice Online volný 3:4 (1:0) 01.11. 14:00
-
Online volný 23.08. 17:00 Netvořice
3:1 (0:0)
Václavice
-
Online volný 29.08. 17:00 Postupice B
9:2 (3:2)
Netvořice
-
Online volný 05.09. 17:00 Netvořice
0:5 (0:2)
Pecerady
-
Online volný 13.09. 17:00 Týnec B
5:1 (2:0)
Netvořice
-
Online volný 19.09. 16:30 Netvořice
7:2 (3:1)
Lešany
-
Online volný 27.09. 16:30 Zaječice
6:1 (4:0)
Netvořice
-
Online volný 03.10. 16:00 Netvořice
8:2 (4:1)
Bílkovice
B
-
Online volný 11.10. 10:15 Soběhrdy B
0:3 (0:1)
Netvořice
-
Online volný 18.10. 15:30 Netvořice
1:3 (1:1)
Pyšely
B
-
Online volný 24.10. 14:30 Netvořice
5:1 (2:0)
Teplýšovice
C
-
Online volný 01.11. 14:00 Struhařov B
3:4 (1:0)
Netvořice
| Tabulka | Z | Skóre | B | |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Pecerady | 11 | 43:16 | 31 |
| 2 | FK Týnec B | 11 | 46:17 | 24 |
| 3 | Pyšely B | 11 | 34:24 | 22 |
| 4 | Postupice B | 11 | 40:27 | 19 |
| 5 | Netvořice | 11 | 35:37 | 18 |
| Nejlepší střelci | Góly | |
|---|---|---|
| 1 | Jiří Moulík | 17 |
| 2 | Jakub Šembera | 14 |
| 3 | Matěj Stejskal | 13 |
| 4 | Karel Laurich | 13 |
| 5 | Patrik Rakáš | 10 |
| Jméno | ZB | Ú | BE | |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Jiří Klik | 36 | 64,3% | 0 |
| 2 | Venca Likeš | 23 | 54,8% | 0 |
| 3 | petr hruska | 19 | 45,2% | 0 |
| 4 | Radek Hruška | 19 | 45,2% | 0 |
| 5 | Monika Václavíková | 4 | 66,7% | 0 |





Nejnovější události
p. hruska 16:42 30.10.2026 Tip: výhra hostů Bílkovice p. hruska 16:42 30.10.2026 Tip: výhra hostů Soběhrdy p. hruska 16:42 30.10.2026 Tip: výhra domácích Pyšely p. hruska 16:42 30.10.2026 Tip: výhra domácích Struhařov p. hruska 16:42 30.10.2026 Tip: výhra hostů Zaječice